Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és elég sok pattanásom van. Tonikot, bőrradírt használok, de nem igazán segítenek. Tudnátok ajánlani olyan tonikot, bőrradírt stb. ajánlani, ami nektem bevált? Akár bevált házi módszer is jó.

2016. aug. 20. 00:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként vegetáriánus vagyok, lehet, hogy ettől még több van, de nem szeretnék felhagyni ezzel az életmóddal.
2016. aug. 20. 00:13
 2/4 anonim válasza:

Szia! Ne használd tovább a bőrradirt es a tonikot, mert ronthatnak a bőröd állapotán! Menj el egy bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz, ő mindent el fog tudni neked mondani. Addig szerezz be egy kifejezetten pattanásos bőrre való arclemosót,Garnier, Nivea, Himalaya, nekem ezek voltak jók, drogériákban lehet kapni. Reggel es este alaposan mosakodj meg ezzel és mast ne használj rá!

A házi praktikák közül a sós vizes öblítést tudom még ajanlani. Ezt heti egyszer, egy bögre vízben feloldott egy evőkanálnyi sóval kell végrehajtani. Öblítsd le vele az arcod, nehany percig hagyd rajta majd mosd le vízzel. Ez fertőtlenít es összehúzza a pórusokat, nekem bevált!

2016. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom a segitseget! :)
2016. aug. 23. 23:17
 4/4 anonim válasza:
Szívesen:)
2016. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!