Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor a páromnak is...

Most akkor a páromnak is szednie kell a gyógyszert? Történt már veled hasonló?

Figyelt kérdés

voltam nőgyógyásznál és megállapította hogy gombám van. beszélgettünk közben a fogamzásgátlásról. és amikor mentem el azt mondta: a párja is szedjen be belőle napi egyet...vagy valami ilyesmi..és ezután elgondolkoztam és azt hittem először hogy a fogamzásgátlóra gondolt de a fiunak miért kéne beszedni?:D

nos akkor biztos a gyógyszerre gondolt. a neve DIFLUCAN kemény tabletta. most akkor neki is be kell szedni?


2010. jún. 10. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, a gomba elleni gyógyszerre gondolt, és be kell szednie, különben visszafertőz, mégha ő tünetmentes is.
2010. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyebár szexeltek, és a gomba nemi úton is terjed, tehát a párodat is fertőzöttnek kell tekinteni. Férfiaknál ez legtöbbször tünetmentes. Mi értelme téged kikezelni, ha ő minden egyes szex alkalmával viszafertőz téged?


Örülj neki, hogy olyan orvosod van, aki nem felejtette el ezt az "apróságot", hogy a szexuális partnert is kezelni kell.

2010. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

okés! köszönöm

de hát gumival szexeltünk!! vagy ez nem jelent semmit?:O

2010. jún. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!