Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek fertőzés miatt fáj?

Szerintetek fertőzés miatt fáj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje próbáltam magamnak benyúlni a hüvelyembe, de nagyon fájt. Most fogok időpontot kérni nőgyógyászhoz mert kellemetlen szagú a fehér folyásom, viszket a nemiszervem. Azt olvastam ha valakinek fertőzése van, akkor fáj neki odalent ha benyúlnak? Szerintetek az miatt fáj ha benyúlok?

2018. márc. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szájú folyás és a viszkető nemiszerv is fertőzésre utal. Ilyenkor fáj az érintés és a szex is. Szerintem amiatt van.
2018. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Igen, valószínűleg fertőzésed van. Elmondásból hüvelygombára tippelnék, vegyél canestent, ártatni biztos nem fog, a gyógyulási folyamatot viszont felgyorsíthatja.
2018. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Anyukámmal megyek majd nőgyógyihoz, utána veszek azt amit felír az orvos. Egyenlőre nem akarok semmi krémet venni láthatatlanba. :S De azért köszi :)
2018. márc. 22. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9210..


Ez is én kérdésem, erre is ha valaki tud válaszolni, kérem tegye! Köszönöm:)

2018. márc. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!