Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utólag vettem be egy szemet a...

Utólag vettem be egy szemet a fogamzásgátlóból, és napok óta vérzek?

Figyelt kérdés

Reggel 8 körül szoktam bevenni, de egyik nap elfelejtettem a nagy rohanásban, és csak délután 4-kor tudtam pótolni. Viszont azóta a nap óta vérzek, már 3 napja, mintha rendes menstruációm lenne, és elég erős is. :/


Ez mitől lehet? El fog állni vajon?

A 2. heti adagból maradt ki egy, tehát még van egy teljes hét a menstruácóig.


2018. márc. 24. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A kimaradt hormon miatt vérzel. Szedd a gyógyszert innentől rendesen, ahogy kell. És a levél végéig használjatok gumit.
2018. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok veszjoslonak hangzani, de attol, ha kimarad egy szem meg nem jon meg azonnal a megvonasos verzes (hat ha meg potolta is az illeto a kimaradt szemet.)

10. eve szedek fogamzasgatlot, mindent elrontottam mar vele, amit csak lehet (nem vettem be, duplan vettem be, elgurult a szem, nem az elso napon kezdtem el stb), de sosem tortent problema, mert a potlasra es egyeb kiegeszito dolgokra azert odafigyeltem.

Szerintem az, hogy 8 oraval kesobb vetted be, alapvetoen nem helyes, de nem kene ilyesmit okoznia, foleg mivel 1 szem kihagyasa utan is javasoljak, hogy a kovetkezo nap folytasd a szedeset.


Remelem ezzel nem ijesztettelek meg tulzottan, es kifejezetten hangsulyozom, hogy nem gondolnam, hogy komoly problemad lenne. Lehet akar egy atmeneti hormonzavar (nem feltetlenul a tabletta miatt, de akar arra is reagalhat erzekenyebben a szervezeted), vagy akar egy megsertett mehszajseb, esetleg beagyazodasi verzes (bar az inkabb barnas).


Milyen szinu es mennyisegu a verzes?

Mikor voltal utoljara nogyogyasznal?

2018. márc. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, azt csak utolag lattam, hogy mar napok ota verzel. Esetleg ha elmulik, akkor egy altalanos nogyogyaszati vizsgalatra nem art elmenni es elmeselni, es kerlek ird meg a tapasztalataidat, ill. hogy mit mondott az orvos. Kesobb sokat segithet masoknak is, es mi is kivancsiak vagyunk.

Es abszolut ne stresszelj ezen.:)

2018. márc. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2-es: Volt már ilyen régebben is, de akkor csak pecsételő vérzés jelentkezett, és minimális mennyiségben, most viszont egy komplett menstruáció, erős is, és a hasam alját is érzem picit néha. Nőgyógyásznál kb. 3 hónapja voltam. De ha elmegyek valamikor, írok majd ide róla. :)

2018. márc. 25. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!