Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete tarto "memstruacio"?

2 hete tarto "memstruacio"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problemam, hogy kb 2 hete tart a menstruaciom. 13-an kezdodott kedden, keddtol vasarnapig barna darabos ize, csak akkor latszott ha pisiltem, utana a papiron. Mult vasarnaptol rendes verzes, nem sok, beteten-tamponon epphogy latszott, ma kezdett el kicsit erosebben, faj is a hasam minden bajom van, de meg ez se olyan brutalisan eros.... Hozzateszem mult honapban nem jott meg. Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata? Doki pentekre adott idopontot mert szte addig elmulik...



2018. márc. 25. 13:00
 1/3 A kérdező kommentje:

"Menstruacio"...akartam irni :D

Egyebkent nincs benne alvadek, a szine piros tehat rendben van, nem sotet nem tul vilagos, friss ver szinu.

2018. márc. 25. 13:01
 2/3 A kérdező kommentje:
Leiden mutaciora pozitiv vagyok tehat gyogyszeres fogamzasgatlas nincs.
2018. márc. 25. 13:02
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem volt hogy kimaradt két hónapot és utána amikor megjött hosszabban tartott és erősebben. szerintem nagy gondod nem lehet de majd ha nem múlik el az orvos biztos megmondja mi lehet. :)
2018. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!