Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi harom nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi harom nappal a mensim vege utan.6 ora elteltevel vettem be esemenyutanit. A tabletta bevetele utan 5 nappal volt egy harom napig tarto verzes, nem tul gyenge, de a rendes mensihez nem volt eleg eros. Szerintetek aggodjak?

Figyelt kérdés
Nektek volt mar koztes verzesetek tabletta utan? Kellene aggodnom?
2017. aug. 5. 07:48
 1/10 Polgi88 válasza:
100%

Szerintem ez természetes. Az esemény utáni okozhatja mert várandósság, fogyókúra, stressz, különböző fogamzásgátló módszerek mind hatással vannak a vérzés mennyiségére.


Ezt csak plusz megnyugtatásként:

[link]

2017. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen,aggódj.
2017. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért aggodjak?
2017. aug. 5. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Az esemény utáninak ez a mellékhatása, szóval nem kell aggódnod szerintem. Azért két héttel a gumi kiszakadása után ellőhetsz egy tesztet, ha nagyon aggódsz, de szerintem nem lesz belőle baj.
2017. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a nyugtato szavakat! Szerintem sem lesz baj, hisz harom nappal a mensi vege utan szinte semmi esely peteeresre. Csak tudjatok, izgul ilyenkor az ember egy picit..:) Egyebkent egy eve volt hasonlo eset, az pont peteeresemkor tortent, es a tabletta bevetele utan 8 nappal meg is jott szerencsere. Ezek utan fogamzasgatlot iratok fel, mert nem szeretnem teljesen felboritani a hormonhaztartasom.
2017. aug. 8. 00:01
 6/10 A kérdező kommentje:
De bárki má véleményét szivesen meghallgatom még!
2017. aug. 8. 00:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Most fél évig nem szedhetsz tablettát. Ez azért jó nagy lorugas... Egyebkent száz százalék hogy nem lesz gond. Dr ha már kétszer volt ilyen eseted, nem tudom hogy hoztad össze. Vagy nem vagy elég nedves, vagy rosszul használjátok. Vaaagy rossz helyen taroljatok. Pénztárcaban, meleg helyen nem szabad. Fel a fejjel , nem lesz gond! 20f
2017. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, fél évig nem vehet be újabb esemény utánit, de fogamzásgátlót elkezdhet akkor szedni, ha kétszer megjött rendesen (azaz nem esemény utánitól). Egyik barátnőm volt hasonló helyzetben, és neki a nőgyógyászaton ezt mondták.
2017. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. aug. 9. 08:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére megjött. :)
2017. aug. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!