Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miert kesik? Lent...

Vajon miert kesik? Lent reszletesebben

Figyelt kérdés

Tehat...

Ebben a honapban meg nem jott meg a menstruaciom es nagyon zavar az oka. Igaz meg nem allt be, de az elmult kb. 4 honapban honap kozepen jott meg. 4 terhessegi tesztet csinaltam mindet reggel es mind negativ lett. 2016. novembere ota havizok. Kicsit aggodom, hogy miert. Mi lehet az oka?

16 vagyok



2018. márc. 27. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az oka az, hogy még nem állt be rendesen.

Sőt, én 20 éve menstruálok és soha nem volt napra pontos ciklusom. 22 és 25 nap között jön meg mindig. Tehát ha az egyik hónapban 22 napra jött meg, a következő hónapban meg 25 napra, akkor az gyakorlatilag nálam olyan, mintha késne 3 napot. Nyilván nincs bajom, egészséges vagyok, gyereket is szültem már, csak nincs napra pontos ciklusom.

2018. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!