Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra foglaljam a nyaralást...

Mikorra foglaljam a nyaralást nehogy akkor jöjjön meg a lányomnak?

Figyelt kérdés

13 éves lányom 6 hónapja menstruál,általába normálisan jön meg neki mindik akkor mikor kell

De mivan ha pont a nyaraláson jön meg neki,nem szeretnem ha nyarálás alatt nem tundánk lubickolni



2018. márc. 29. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az édesanyja vagy, nyilván tudod, hogy ezt egy 13 éves lány esetében nem lehet 100%-ra kiszámolni. Foglaljátok le egy adott időre, aztán lesz, ami lesz. Addig pedig a menstruáció erősebb napjain gyakorolja a tampon használatát, hátha szükség lesz rá. A nők élete már csak ilyen.
2018. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Akkor feldug egy tampont és lubickol vígan. A kis vállát el ne felejtse bekenni, nehogy megégjen.

Nem lesz semmi baja, körbemenstruáltam már a fél világot, hegyeken vizeken át.

2018. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez a kérdés most komoly????
2018. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi

3. Tanácsokat szerettem volna csak hogy ti hogy oldjátok meg

2018. márc. 29. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Menzesznaptárral ki lehet kalkulálni remekül. Ha mégsem, ott a tampon mint lehetőség.
2018. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nos én fogamzásgátlót szedek, így már most látom, hogy a 8 napos nyaralásból 5 napot végig fogok vérezni. Marad a tampon. Vagy eltolom a gyógyszerrel a megvonásos vérzést, bár ebbe nem szeretek így belenyúlni. Sok tábort vészeltem át gyerekként menstruálva. Volt nálam egy halom betét (sajnos a tampont gyerekfejjel nem mertem kipróbálni). Vittem görcsoldót, intim törlőkendőt, ezzel kicsit komfortosabb lett a program. Így felnőttként már látom, hogy a tampon nem ördögtől való.
2018. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem mer tampont használni,majd rábeszélem ha esetleg akkor jönne meg neki

Köszi a válaszokat

2018. márc. 29. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mikorra foglaljam a nyaralást nehogy akkor jöjjön meg a lányomnak?"


3-as válaszoló voltam. Pont ezért kérdeztem, amit, és azért másoltam ide.


Ha írod, hogy 6 hónapja rendszeres neki, te ismered a ciklusát, akkor mivel március vége van, nem nehéz kiszámolni. Fogamzásgátlót neki még ne!

Mi nem tudhatjuk, hogy te mikorra foglald le a nyaralást ez miatt. Számoljátok ki, és a köztes két hétre foglald. Te tudod, mi, mikor, merre, meddig. Ha minden kötél szakad, akkor marad a tampon.

2018. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Az en lanyom is akkor tanulta meg kb. a mini tampon hasznalatat. Elmagyaraztam tabuk nelkul mindent rola. Az elso alkalom eleg erzekeny voltszamara,es csak akkor volt benne,mikor a vizben volt,majd folyamatosan hozzaszokott. Most is hasznalja,sporthoz is de csak ha kell. 15 eves.
2018. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb időzítsd középidőre.


Én 15 éve menstruálok, kb. pontos, de néha 4-5 nap ide-oda csúszka előfordul, így a nyaralás beteszem 13-14. nap körülre, akkor tuti nem jön meg, vagy elmúlik csúszással is. :)


Ha meg nem, akkor 1-3. nap nem fürdök, utána tampon.

2018. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!