Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lemondanátok az 5 napos...

Lemondanátok az 5 napos nyaralást ha pont akkor jönne meg?

Figyelt kérdés
A mensesem pont meg kell jöjjön és igy sem órákig utazni, sem túra alatt wc-t vadászni, meg a partról a többi fürdőzőt nézni nincs kedvem. Rosszul is szoktam lenni ilyenkor, tampont még nem használtam mert szűz vagyok és nem sikerült, fáj ha próbálkozom. Valami más módszert esetleg tudtok-e ajánlani?
2017. júl. 2. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám le, max azon a napon mikor a legrosszabul szoktam érezni magam(2. nap), kicsit lazítósabbra venném és pihennék.

Sokáig én se akartam/tudtam használni tampont de aztán megtaláltam azt ami azóta is bejön. Próbáld ki szerintem te is az applikátoros tampont, azzal könnyebb feltenni és kicsi a valószínűsége hogy megsérted vele a szűzhártyádat.

Pl. OB Compact Applicator. Fürdés után aztán elmész rögtön a mosdóba cserélni.

Túrázáskor pedig kombinálhatod a biztonság kedvéért a tampont és a betétet így ha ritkábban jutsz el mosdóba se érhet baleset. A lényeg hogy a tampont aztán ne felejtsd bent.

2017. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondanám le. Ezzel együtt kell tudni élni.

20N

2017. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Applikàtorosat még nem próbáltam, most venni fogok, remélem sikerül.
2017. júl. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!