Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nem lenne jó számomra a...

Már nem lenne jó számomra a fogamzásgátló, vagy mi lehet a probléma? Valaki járt már így? Csökkenhet a védettség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Október óta szedek Missee fogamzásgátlót. A petefészkem cisztákkal volt tele, szőrös voltam (jobban mint az átlag), stb.

Szerencsére nem jöttek ki rajtam a mellékhatások, max. az első 1-2 hónapban kis puffadás, fejfájás, 2-3 kg hízás de ez el is múlt. Azonban az elmúlt 1-2 hétben érzem, hogy olykor beleszúrkál a hasam aljába, valamint nyűgösebb vagyok mint szoktam lenni, és folyásom is több van kicsit, valamint pár kisebb pattanás jött ki.

Ez jelenthetné azt, hogy a gyógyszer már nem jó és nem véd rendesen...? Igazából a védelem csökkenésétől félek a legjobban... minden szemet időben, pontosan beveszek, nem szedek semmilyen gyógyszert, nem megy a hasam, nem hányok, stb.

Valaki tudna tanácsot adni?

19/L


2018. ápr. 1. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint ha ez számít, a levél 11. szeménél járok jelenleg.
2018. ápr. 1. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Milyen vedelem? 19 evesen nem kene szexelned mindenfele jottmenttel.
2018. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megragadtad a kérdésem lényegét, de elárulom hogy 2,5 éve párkapcsolatban élek. :)
2018. ápr. 1. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem csökken a védelem. Továbbra is szedd rendesen ahogy kell. Ne parázz így rá minden kis változásra.
2018. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A védelemnek nem sok köze van a mellékhatásokhoz. Maximum akkor lehetne a hatás gyengülésére gondolni, ha összevissza vérezgetnél mellette, de attól, hogy kijött egy-két pattanás meg fáj a hasad, több a folyásod, attól a gyógyszer még véd.
2018. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A védelem meg van ne izgulj! Sajnos az idegeknek nem jó a hormon. Van aki ez miatt nem is tudja szedni.
2018. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam! :)
2018. ápr. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!