Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rengeteget fáj a hátam. Mai...

Rengeteget fáj a hátam. Mai napon a párom észre vette, hogy kis erek látszanak a hátamon illetve mintha be is lenne lilulva kicsit. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyébként Szklerozis multiplexem van Es Rebif injekciot szedek/kapok ra.

Próbáltam utana nezni de semmi érdemlegeset nem talaltam a neten.

Válaszokat köszönöm előre is :)



2018. ápr. 2. 20:50
 1/9 A kérdező kommentje:

gondoltam mutatok rola kepet is.


[link]


[link]

2018. ápr. 2. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha ezek a kis erek megpattantak volán, de szerintem orvos többet tud mondani.
2018. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen reggel első dolgom menni. Feltéve ha sorra jutok :/ dolgozni megyek fel 9re Es 8tol van rendeles :/ Azert irtam ki hátha valaki találkozott mar ilyennel :)
2018. ápr. 2. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hülyeséget mondok, de kicsit hasonlít a visszérhez. lehet valamiért akadályozott a vénás elfolyás? bár ez tök fura, mert az főleg a lábon jelentkezik. igazából fogalmam sincs, hülyeséget meg nem akarok mondani, csak tippelek. bocsi :(
2018. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hülyeség nekem is egyből az jutott eszembe viszont utána neztem és extrém esetben mellkason vagy arcon lehet meg hátról nem találtam semmit.. :/ nem jutottam el reggel az orvoshoz ugyhogy majd holnap megyek mert ugyanugy ott van illetve fejem is fáj vasárnap este óta.
2018. ápr. 3. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, azért írd meg, mi ez
2018. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt mondtak semmi. elvileg csak kivannak tágulva a hajszálerek egyebként azota is ott van és azota is faj a hatam folyamatosan.
2018. ápr. 21. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A hátad fájhat SM-től,neuropatikus fájdalom a hivatalos neve. A bőr "mintha" belilulás. Nézd meg az ITP-t,vérlemezke betegséget ha neten akarod kezelni magad. SM-nél előfordul és kezelni kell.
2018. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt utolsó! :)
2018. aug. 11. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!