Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja tartó vérzés, mi...

11 napja tartó vérzés, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

23.-án jött meg. Első 2 napban volt normál vérzés (nem nagy mennyiség), utána inkább barna. Azóta is az van, tegnap szex után láttam némi piros vért az óvszeren. A szex nem fáj, alhasi görcs sem volt, csak néha folyik. Most is hagyott egy kis barna, krémes foltot a bugyimban, de ennyi. Különösebben stresszes nem vagyok szerintem. Mitől lehet? Miért tart ilyen sokáig? Valami nagy baj van? Holnap megyek háziorvoshoz, de nyugodt akarok lenni afelől, hogy nem valami komoly baj. Fogamzásgátlót nem szedek.


24L



2018. ápr. 2. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a mehszajad van felsertve es az verzik nem is menstruacio?
2018. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem fájna? A szex nem fájt egyáltalán. És ez a barna folyamatos, csak az a pici pár csepp nyálkás vér volt tegnap este. Amúgy már utána jártam hogy a városomban ki a legjobb doki és megyek hozzá a héten, viszont eszembe jutott hogy talán számít, hogy nagyon vékony vagyok. És hátha pajzsmirigy gond okozza
2018. ápr. 2. 22:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár nappal ezelőtt is volt szex, akkor se volt pirosas vér csak tegnap.
2018. ápr. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!