Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso honapban mikor vegyem ki...

Elso honapban mikor vegyem ki a Nuvaringet?

Figyelt kérdés

Marcius 15en jott meg, a nuvaringet (mivel akkor jutottam el az orvoshoz) marciua 20an tettem fel. A doki kapkodott ugyhogy nem tiszta, hogy igy, hogy kesobb tettem fel, a menstruacio napjatol szamitott 21.ik napon vegyem le, vagy a felrakastol szamitott 21.ik napon. Hangsulyozom, hogy ez az elso honap. (Evekkel ezelott mar szedtem tablettat)


Elnezest az ekezetek hianya es esetleges helyesirasi hibak miatt, telefonrol, tomegkozlekedesen irtam.

Elore is nagyon szepen koszonom a segitseget!



2018. ápr. 3. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy 21 napig kell fent lennie,de ezt biztos írja a tájékoztató is.
2018. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem befolyásolja, hogy meddig kell fent lennie. Az mindig 3 hét. Pl vasárnap este felrakod, 3 hét múlva vasárnap este le.

Viszont ha a menstruációd végén raktad fel akkor utána egy hétig máshogy is kell védekezni.

2018. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!