Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy csak stressz?

Terhesség vagy csak stressz?

Figyelt kérdés
A ciklusom évek óta napra pontosan 28 napos, azonban az előző menstruációm 4 nap késéssel jött meg, a mostani is késett illetve gyengébb és rövidebb volt mint szokott, és nem is görcsöltem annyira mint általában. A párommal mindig védekezünk óvszerrel, biztos nem szakadt ki. Elég stresszes időszakon megyek keresztül, mert idén diplomázom. Az idegeskedés miatt fogytam is (51 kilóról 46-ra), mert nincs étvágyam és sokat ég a gyomrom/hányingerem van. A megváltozott és gyenge ciklusom lehet a sok stressz és a fogyás miatt? Olvastam hogy a gyenge menstruáció meg a hányinger utalhat terhességre is. Érdemes lenne tesztet csinálnom? Köszönöm a válaszokat! 22/L

2018. ápr. 3. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy vagy. Csinálj tesztet, az a biztos.
2018. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!