Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzésem van. Mit...

Gombás fertőzésem van. Mit csinaljak? (Lent) 18/L

Figyelt kérdés
Egy hete voltam nőgyógyásznál. Akkor még csak egy nagyon kicsit éreztem, h baj van. (De már kb 1 év alatt 5-6x előjött ez a fertőzés) mindig canesten kupot hasznaltam, elmult, de ujra kijott. Most is felírt a nogyogyasz canesten 6 napos kupot + canesten krémet. Naprol napra egyre rosszabb lett, ahogy hasznaltam. Tegnap elmentem nogyogyaszhoz, mert rettentően csip amikor pisilek, be van dagadva az egesz, és ilyen nyilt repedések vannak mindenhol a huvelyem korul. Fel irt pevaryl kupot es krémet. Mar be raktam egy kupot, es folyton kenegetem de semmi valtozas. Raadasul rettentően be dagadt mostanra. Mit csinaljak? Jovoheten erkezik meg a tenyésztés eredménye, de addig viszont meghalok, mert pisilni is nehéz elmenni, lever a viz kozben annyira csip.
2018. ápr. 4. 02:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kiderult, hogy elején gombás fertozesem volt és most rájött egy genitális vírusos herpesz. Teljesen hólyagos mindenhol, ettol nem tudok pisilni. Ha valaki tud rá valami módszert ami enyhíti, az segitsen legyszi:( kaptam rá telviran krémet, az kicsit enyhítette a sok holyagot, de még mindig vannak, raadasul a hüvelyemben is. Kamillas fürdőt veszek, gyulladascsokkentes miatt. Ja és azt olvastam errol a herpeszrol, hogy amint megborul egy kicsit is az immunrendszerem, ujra kijöhet ez a herpesz , ez igaz?:(
2018. ápr. 5. 05:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!