Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefeszek cisztat allapitotta...

Petefeszek cisztat allapitottak meg nalam. Tudnátok segiteni? Bovebben lennt

Figyelt kérdés

Elöszor csak a menses volt kibithatatlan volt hogy meg a szeklet is fajdalmas volt. Most mar neha a ciklustol fuggetlenul is faj. Bal petefeszekben. De megremiszt hogy falaban növedék van. A ca125 is.

Volt már valakinek ilyen esetleg ?



2018. ápr. 4. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem tavaly januárban műtöttek petefészekcisztával, bal oldalon 5, jobb oldalon 2,5 centi volt. A doki mondott valamit a műtétről?
2018. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem vannak még kulonbozo vizsgálatok es azok utan kell hivnom. Neked is magas voltak az ertekek. Vagy csak "sima" cisztad volt?
2018. ápr. 4. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem PCOS-em volt vagy van, szóval nem apró ciszták. A PCOS-t főként életmódváltással, mozgással lehet gyógyítani. Ajánlom, hogy olvass utána az aviva tornának, ha egyszer megtanulod, hogy kell csinálni, utána te is fogod tudni magadnak. Olvastam, hogy utána hármas ikrek is születtek. :)
2018. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!