Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, lány. Erős a...

14 éves vagyok, lány. Erős a szőröm, mert sötét hajam van sajnos. :S Kozmetikushoz nem szívesen megyek, mert a gyantát nem bírom. Mint az epillálást se. :S Sztetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egyiket se bírod, akkor vannak krémek vagy habok, de előtte végezz allergiapróbát,24 órával elötte ha nem lesz piros akkor oké.
2010. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. De a legjobb megoldás akkor is a gyanta vagy epilálás, az első pár alkalom eléggé fáj, de idővel nekem már egyre kevésbé rossz.
2010. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok/voltam. Én sem bírtam se a gyantát, se a epilátort. Egyszer (többszöri próbálkozás után, és nagy nehezen) rávettem magam, és elkezdtem epilátort használni, és mostanra meg sem érzem, ráadásul volt, ahol ritkult is. És ez a hab/krém dolog sem hülyeség, de én jobban hiszek a tépős módszerekben. : )
2010. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja, és bármennyire fáj, tudd, h sokkal csinibb leszel, és az önbizalmad is nőni fog. Még annyi (bár ezt vszínű tudod) minél rövidebben epilálod, annál kevésbé fáj. (Szerintem.)
2010. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) ha más megoldás nincs.. :/
2010. jún. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!