Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket és ég egyből a...

Miért viszket és ég egyből a mellek között?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbene azt vettem észre, hogy ha felveszem a melltartót, pár perc múlva egyből elkezd viszketni és égni/csípni a két mellem között. Mivel itthon vagyok sokat, így már rászoktam, hogy sokat vagyok melltartó nélkül, vagy csak topban. Most viszont még a topban is annyira viszketett, hogy nem bírtam elviselni magamon. Már ki is van pirosodva annyira viszket, meg szúró érzés. Mi lehet ez? Merevítős melltartót nem használok, így elnyomni nem szoktam mell alatt, drót se nyomja.

2018. ápr. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés lehet, kend néhány napig Canesten-nel.
2018. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergias vagy a mososzerre vagy az oblitore.En,akkor ereztem ilyet mikor rozsahamlasom volt.Mashol nincsenek rajtad foltok?
2018. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek máshol szerencsére. Illetve a mosószer sem más, eddig is ezt használtam, öblítőt szintén.
2018. ápr. 5. 12:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem látszi krajta semmi. Akkor piros csak ha vakarom, de nincs kiütés se.
2018. ápr. 5. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mitol lehet.Az lenne a legjobb,ha megmutatnad egy borgyogyasznak.
2018. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!