Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jon meg a fogamzásgá...

Timiiii00 kérdése:

Miért nem jon meg a fogamzásgátló szünetben?

Figyelt kérdés
Igazabol 24+4 napos a tablettát szedek és ma vettem be a 3. Placebo tablettát és meg mindig nem jött meg, most szedem első levelet és egész hónapban pecsetelo vérzésem volt. Ez normalis hogy meg nincs meg? Vedekeztunk máshogyan is eddig az első hónap közbe

2018. ápr. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a betegtájékoztató írja,akkor normális.

Mesterséges hormonokat szedsz,igazából bármi előfodulhat a szedését követően.

2018. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok milyen tablettat szedsz (marka) de az elso honapban nem gond szerintem. Ha alapbol mensi elso napjan kezdted el szedni, akkor a 24 nap alatt is siman vegig verzes (pecseteled) az egesz “ciklust” nekem ezt mondta a dokim, es hogy inkabb a 2-5 nap kezdjem emiatt hogy elkeruljem az allando verzest. Amugy ha 3 honap utan sincs vezes lehet nem jo neked az adott tabi. 1 honap altalaban “probaido”
2018. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Besenyő Pista Bá válasza:
:)
2018. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!