Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek cisztára utalnak?

Ezek a tünetek cisztára utalnak?

Figyelt kérdés
Már 2 éve próbálkozunk de csak nem jött a baba. Tavaly diagnosztizáltak hashimotot ir-t és pcos-t, bár akkor még nem volt cisztám. Előző mensi (márc.20) is sokat késett, egyáltalán nem fájt és sokkal rövidebb volt. Amiért aggódni kezdtem az az hogy a mellfeszülés nem múlt el, állandó tompa fájdalom mindkét petefészekben, hol egyik hol másik oldalon hirtelen beleszúr. Hányinger és szédülés egész nap. De se folyásom se lázam nincs. Cickafark tea tényleg segít? Orvoshoz csak kedden tudok menni, akkor sem biztos hogy fogad, én meg egyre rosszabbul vagyok.

2018. ápr. 8. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el ultrahangra!
2018. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam időpontot kérni és május 10-ére kaptam!!!! :( Addig nem tudom mi lesz velem....
2018. ápr. 10. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!