Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS tünetek. Lehet az?

PCOS tünetek. Lehet az?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy milyen tünetei vannak és mind igaz rám. Mostanában jelenteztek a tünetek, kivéve a menstruációs részét, mert az régebb óta zavaros, viszont mikor diétáztam, kerültem a fehér lisztet, cukrot, növényi étrenden voltam kb 8 hónapig, akkor az is rendszereződött valamennyire. Most az utóbbi pár hónapban megint össze-vissza eszem és most jöttek elő azok a tünetek...

Orvoshoz majd jövő héten megyek.

Szerintetek lehetséges a PCOS?

Abból gondolom, hogy tényleg az lehet, nem más, mert ez sok minden tünete lehet, hogy a diéta alatt jobb volt a havim.


2018. ápr. 4. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet, de lehet, hogy még “csak” inzulinrezisztencia. Ez okozza a pcos-t is és a kettő ugyanazzal a módszerrel gyógyítható. Ha a nőgyógyász nem talál cisztákat, akkor is mindenképp menj el egy 3 pontos terheléses cukor + inzulin vizsgálatra.
2018. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még véletlenül se engedd magad fogamzásgátlóval “kezelni”. Az csak a tüneteket fedi el.
2018. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgass az előttem kommentelőre. Fogamzásgátlót ne! Hárompontos terheléses cukor vizsgálat, plusz nőgyógyászati hormonpanelt is nézess, illetve nőgyógyász nézzen meg ultrahanggal. Milyen tüneteid vannak?
2018. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!