Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Glicerines kúpot fogok feltenn...

Glicerines kúpot fogok feltenni, de nem tudom mire kell számítsak?! Fáj vagy csak picit csíp? Meddig kell bent lennie?

Figyelt kérdés

Beöntést szoktam csinálni, de most nincs kedvem hozzá, "szeretném" kipróbálni a kúpot is.

Tudom a beöntés alaposabb, és jobban meglazítja a székletet, de most nincs hangulatom a tortúrához. És kérlek NE írjátok a táplálkozást, folyadékbevitelt valamit a mozgást, mert nagyon is figyelek ezekre, mégis néha hiába:(


Teva 3g kúpot vettem, picit nagy:D De biztos megbirkózom vele, olvastam és írtak mindenfélét, és nem tudom mire figyeljek?

Hogy lehet nem olvad fel- meddig kell tartani?

Hogy kicsúszhat- milyen mélyen helyezzem fel?

-milyen pózban legyek utána? Ha hason fekszem az célszerű?

És írták, hogy csíp vagy hogy fájdalmas- tényleg az? ha igen akkor mennyire?


Mit fogok érezni miután behelyezem? Székelési ingerem lesz, vagy feszíteni/görcsölni fog a hasam? -ugye nem fúj fel?


Lehet, hogy sok a kérdés, és bocsánat, de kicsit bizonytalan vagyok, és azt írta a betegtájékoztató, hogy maximum 1-2 db-ot használjak, és nem akarom rosszul csinálni!:)



2018. ápr. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Elég hihetetlen, hogy ezeken agyalsz, miközben rendszeresen seggbe dugod magad a beöntéshez. Kamuka.
2018. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tessék?

Csak segítséget kértem mert kipróbálnék valamit ami kevésbé tortúra és praktikusabb mint a beöntés.

2018. ápr. 9. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy? Ne viccelj! A beöntőcső se kisebb szerintem. Vagy a kaka jóval nagyobb, mégis simán kicsusszan.


Olyan mélyre dugd föl, amilyen mélyre tudod! Ne csak a "bejáratig", mert akkor visszacsúszhat. Én a mutatóujjammal szoktam benyomni magamnak, a második ujjpercem végéig.

Amúgy nem kell ezt túlspilázni! Berakod. Ha rendesen a helyén van, nem kell semmilyen póz utána, nem is érzed. Úgy képzeld el, mint a tampont!

Addig tartod bent, ameddig tudod. Nálam olyan 15-20-30 perc szokott lenni. Nem időre megy.

Fölolvadni nem fog, nem is kell neki. Nem tartalmaz a bélhámon keresztül felszívandó hatóanyagot. Helyileg ingerli a bél nyálkahártyáját. Ez egyrészt székelési ingert okoz, másrészt elősegíti a bélmozgásokat.

Nem fáj és nem is csíp. Egy idő után a végbélnyílásod körül olyan fura melegség érzetet érzel és olyan mintha nagyon kellene finganod/kakkanatanod. Ekkor ráülsz a wc-re és kinyomod.


Bár már több mint egy hónapos a kérdés, így remélhetőleg már kipróbáltad.

2018. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem is ertem, miert csipne....
2018. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!