Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Punci, és végbéltáji viszketés...

Punci, és végbéltáji viszketés mitől?

Figyelt kérdés

Van mikor alig viszket, de van mikor fáj, és ég ott lent.

Mitől lehet? Szűz vagyok még, szóval partnertől nem kaphattam el semmit.

Canesten kenőcsöt használtam nem segített.

Aranyér krém sem segített.

Beleféreg gyanúra adtam le székletmintát, de az is jó lett.

Ha nőgyógyászhoz elmegyek, akkor mit csinál?



2018. ápr. 9. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2018. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő az intim higiéniád? Nem volt mostanában hasmenésed?

Nekem akkor van ilyen, ha bármilyen okból lazább a székletem, gyakrabban járok mosdóba (legyen az rossz kaja vagy vírusos betegség), és hiába törlöm meg utána megfelelően magam, tehát nem marad "olyan", érzékeny a bőröm, és ettől viszket-fáj. Ráadásul nagyon hátul helyezkedik el a hüvelynyílásom, közel van egymáshoz a kettő, így arra is hatással van.

Ha minden alkalommal mosakodni tudnék dolgom végeztével, talán csökkenteni lehetne a dolgot, de nyilván erre nem mindig van lehetőség.

Nálad esetleg lehet hasonló? Próbálkozz nedves törlőkendővel minden wc használat után, hátha segít valamit.


Másik tippem, volt mostanában vérzésed? Betétet használsz? Az is kidörzsölheti, és ha érzékeny a bőröd, sokáig fájhat.

2018. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hasmenésem nincsen, normális a higéniám, szóval azzal nem lehet gond.

Tampont haszálok, estére betétet, de régen is így volt, de akkor semmilyen ilyen panaszom nem volt.

Talán a tanga hordása okozhat ilyen tüneteket?

2018. ápr. 9. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Pamut bugyikat hordasz? Csak ilyet vegyél, ebben szellőznek rendesen a dolgok. Felejtsd el a műszálas olcsó bugyikat. Esetleg más mosószer, öblítő amire érzékeny lennél?
2018. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pamut bugyit hordok. Mindig váltogassuk a mosószert, és az öblítőt.
2018. ápr. 9. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem borotváltad mostanában magad ott lent?
2018. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet. Lehet irritáció de lehet gomba is. Elég csak kicsit felborulnia a pH-dnak és kész.

Mivel szűz vagy szerintem nem vizsgál meg. Elmondod a panaszaidat és ír fel rá valamit.

2018. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!