Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény széklet, nem jön ki,...

Kemény széklet, nem jön ki, vérzik Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen problémám, azt sem nagyon tudtam megoldani igazából. Szenvedtem vele jópár órát aztán sikerült.

A következő mondatok néhány ember számára gusztustalanok lehetnek! Sokszor szedek hasfogót mivel ha stresszelek elkezd menni a hasam. Most is ez történt. Az ujjammal próbáltam rásegíteni hogy az ürülék ki tudjon jönni, egy kis része ki is jött viszont elkezdett vérezni az ánuszom. Az ingert folyamatosan érzem de ha kimegyek a mosdóba semmi. Vettem be 2 hashajtót (Stadalax) remélem az segít. Valami ötlet hogy mivel tudnám a problémám megoldani?



2018. ápr. 11. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1x megesett velem is egy szénhidrátdús hét után, hogy nagyon kemény volt, szenvedtem mert kellett, de fájt is, kicsit be is vérzet... a hashajtó nem hiszem hogy hatással van arra a székletre ami már a végbélnél van. megszenvedtem anno én is mire "megszültem".

nem tudom mennyire, vagy hogy egyáltalán segít e, de szilvabefőttet vagy a levét szokták ajánlani, 100%os gyümölcslevet, kefírt. kitartás!

2018. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen meg vagy őrülve, szegény szervezeted azt se tudja mit csináljon.

Hol hasfogót , hol hashajtót szedsz?

Ezekkel állj le és rendbe fog jönni a bélműködésed.

De lehet hogy ez csak néhány hónap alatt fog helyre állni.

2018. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kúpot tegyél fel és megoldódik minden. Ha kérdésed van gyere privi.
2018. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fentien nem válnak be, csinálj langyos vizes beöntést. :)
2018. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Szia!


Először is! hasfogó után soha ne szedjél hashajtót! 2. pedig: Több főt ételt egyél legfőképpen levest is! legyen meleg vagy forró inkább az a leves amit megeszel és olajos legyen. Az hat...:) tapasztalat, illetve sok folyadék, ha lehet meleg tej, vagy tea. A másik lehetőség mivel már a végbélben nem biztos, hogy ezek segítenek. Mivel látom, hogy nők egészsége van, megkérsz valakit, hogy tegye be a popodba... és esetleg langyos vizet bele hiszen, itt az a lényeg, hogy ami a végbélben van az kicsit fel puhuljon... mivel kemény így száraz nagyon.

2018. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Megérdemled, össze-vissza szórakozol a szervezeteddel, naná, hogy azt sem tudja már, mi a normális emésztés.


Állj le a hasfogókkal, meg a hajtókkal.


Kellemetlen lesz az első 2-3 hét, de ez van, ezzel jár, ha valamit totál felborítasz és utóbb kell rendbe tenni.

2018. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
5-ös te arra vered, hogy elképzeled, hogyan dugja be valaki a kérdező csupa szar seggébe?!
2018. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Na először is nem én vagyok a kérdező, másodszor pedig nem verek semmit sem rá.

Csupán egy ötlet volt ami hatásos lehet... -.-"

2018. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a kérdező?
2018. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már jobban, nem szedek már sem hasfogót sem hashajtót.
2018. ápr. 19. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!