Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt mar valakinek ilyen?

Volt mar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Ma derult ki hogy a jobb petefeszkemnel ciszta van ,ketrekeszes. 42 es 43mm-es. Erzem is hogy faj azon a reszen elviselheto,de azert kellemetlen is.

Mindenkepp megmutenek? Masnak volt mar ilyen?



2018. ápr. 13. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyogyszerrel is szoktak kezelni.

Ugy tudom, hogy 5 centitol mutik, de regen volt mar nekem gondom veluk. Belolem 2 db 10 centi feletti cisztat szedtek ki egyszerre, vigan eleltem veluk evekig aztan egyszer begorcsoltem. Nem kell a mutettol felni, ki lehet birni. :)

2018. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál? Ő fogja eldönteni? Ha nem szedsz fogamzásgátlót elsőkörben azt fog felírni, de ha amellett is fáj és panaszt okoz valószínüleg műtenek, de ez is orvosfüggő. Az enyém pl nagyon nem akart, csak a végső megoldásként, mert először én is megkaptam a fogamzásgátlót, nem használt, akkor mindenféle várjunk még, hátha felszívódik stb, de nem. Szóval lehet ha úgy ítéli meg a dolog súlyosságát akkor mindenképp műtét, ha van alternatív megoldás, akkor az.
2018. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jovohet kedden megyek beszelni egy foorvossal elmeletileg akkor derul ki hogy lesz e mutet. Attol felek ne legyen semmi gond es kesobb teherbe tudjak esni.
2018. ápr. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!