Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznak mondhatom hogy...

Nőgyógyásznak mondhatom hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, szűz, de többször megujjaztak, szűzhártyám már nincs meg. Most mennék először dokihoz, de nem szeretném hogy végbélen keresztül vizsgáljon, és úgy fog mert kórházba megyek a tini ambulanciára és eddig mindenki aki volt nála és szűz volt így vizsgálta. Baj, ha azt mondom neki már volt szexuális kapcsolat?
2018. ápr. 15. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját magaddal cseszel ki. Ne hazudj. Ha nem volt még benned pénisz, akkor szűz vagy, tehát a dokinak ezt mondd. Létezik szűzkacsa, van, akit azzal vizsgáknak meg, nem pedig végbélen keresztül. Mi miatt mennél?
2018. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasi UH-n láttak egy cisztát (háziorvos utalt be) azt mondta szükséges nőgyógyászati vizsgálat, kitapintás, hogy pontosan tudják mi az, mert sokszor fáj tőle a hasam
2018. ápr. 15. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt mondd az orvosnak, hogy szűz vagy, de történtek már dolgok, így szeretnéd, hogy hüvelyen keresztül vizsgáljon.
2018. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak elég idős bácsikáról van szó, és a többiek aut mondták nagyon erőlteti a végbeleset, mondván “ő nem nyúlhat hozzá, mert nem akar kárt tenni”...gondoltam egy ciszta szempontjából mindegy hogy szűz vagyok e vagy sem (egy fertőzésnél nem lenne az)
2018. ápr. 15. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, mit mondasz, mert ha szűz vagy, és belédtol egy kacsát, az bizony okozhat fájdalmat. De ahogy gondolod. :/
2018. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Tini ambulancián bácsika????

Na erről sem az egészség ami először eszembe jut...


én keresnék egy női orvost, ha kell inkább utaznék is kicsit.

2018. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs pénzem magán dokira...nem az idős férfi zavarna, csak egyszerűen nem akarom hogy valaki a fenekembe turkáljon feleslegesen
2018. ápr. 16. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hazudj ilyet. Én is sokat ujjaztam magam 2 ujjal is mikor még szűz voltam, viszont van különbség 2 ujj meg egy pénisz vastagsága között... Az első szex nagyon fájt.

Sőt.. első szex után mentem életem első rákszűrésére. Akkor is olyan szűk voltam, hogy szüzeknek "való" kacsát hasznàlt a vizsgálathoz az orvos. Ha szüzen vizsgál egy nagyobbal, ott sz*rok be. De nekem az első szex előtt panaszom nem volt szerencsére.

Úgyhogy gondold át ezt inkább.

23N

2018. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen már felnőtt nőgyógyászhoz is elmehetsz.Elég furcsa hogy a tini ambulancián férfi orvos van,nem tartom valami egészségesnek.

Szerintem keress egy másik orvost,akiről jókat hallottál,de szűzeket is meg lehet vizsgálni hüvelyen keresztül.Igen fiataloknál szokott inkább végbél vizsgálat lenni.


Azért én akárkire nem bíznám magam,a legtöbb nő nem hiába hogy keres magának orvost és van saját nőgyógyásza.Szerintem szólj otthon,és igen is ha tudtok fizessetek inkább ki 10-12.000 ft-ot egy magánorvosnak.Ennyit csak megérsz a szüleidnek.


Akárkire ne bízza a szülő a gyerekét.Vagy írj ki akár több kérdést,hogy a te városodba milyen nőgyógyászhoz tudnál ingyenesen menni,aki jó orvos is.

2018. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

hát valóban elgondolkoztató a tini vagy gyerek nőgyógyászaton a férfi orvos.

Én biztosan nem vinném oda a lányomat!

2018. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!