Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soha nem voltam még nőgyógyász...

Soha nem voltam még nőgyógyásznál de kellemetlenségét történnek velem es ezért szeretnék elmenni?

Figyelt kérdés
Mire szamithatok, tudtok esetleg ajánlani nőgyógyászt illetve milyen költségekkel jár?
2018. ápr. 15. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Van ingyenes is, csak ott kb. 1,5 hónap a várakozási idő. Attól függ, hogy hogy fogod fel. Én pl szeretek nőgyógyászhoz járni :'D Utána mindig megoldódik a problémám, és megkönnyebbülök. Meg azért egyik se egy állat, a rákszűrés se fáj, nem hogy egy rutin vizsgálat.
2018. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb, konkrétan ingyenes, ha a helyi "sztk" rendelőbe mész. Keresd ki a helyi egészségügyi központban a nőgyógyászat telefonszámát, hívd fel és kérj egy időpontot. Ha olyan napra kapod, amikor várhatóan menstruálsz, szólj az asszisztensnek! Keresnek másik időpontot. Ha nagyon gáz nálatok a TB támogatott ellátás, vagy nagyon sokára (hónapok múlva) kapsz időpontot, akkor érdemes magánúton próbálkozni. Neten rákeresel, hogy "nőgyógyász Piripócs" (Piripócsot helyettesítsd be a lakhelyeddel) A magánrendelők honlapján általában van árlista, és fényképes életrajz a dokiról. Sőt, sok helyen korábbi páciensek vélemènye is olvasható. Így elég jól el lehet dönteni, melyik orvos szimpatikus. Megint csak felhívod a rendelőt, időpontot kérsz. A megadott időpontra odamèsz, bejelentkezel az asszisztensnél. Ha behív a doki, először beszélgettek. Elmondod, mi a panaszod, mióta áll fenn a probléma. Meg fogja kérdezni az utolsó menstruációd időpontját is. Ha szűz vagy, azt okvetlenül mondjad! Ezután felfekszel a vizsgálóasztalra, valószínűleg mintát vesz a doki a hüvelyváladékodból. Ez egy kicsit kellemetlen, de normális esetben nem fáj. Estetleg csinál egy hüvelyi ultrahangot. Elég rémisztően néz ki az eszköz, amit beléd dugnak. Mint egy vékony, de ultrahosszú pénisz. Ne ijedj meg, nem dugják fel tövig. ;) lazulj el, lélegezz mélyen, néhány perc alatt túl leszel rajta. Ezután felöltözhetsz, ès megbeszélitek a továbbiakat. Lehet, hogy kér egy laborvizsgálatot, lehet, hogy rögtön kapsz gyógyszert. Nem olyan nagy ördöngősség. Szerintem a fogászat sokkal rosszabb.
2018. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek nagyon kedvesek vagytok :) hálás vagyok
2018. ápr. 16. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Én keresnék egy női orvost, első alkalomra legalább is mindenképpen.
2018. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szégyenlős vagyok,tehát azt szeretem ha vizsgálatkor csak az orvos van jelen,eleve egy kiszolgáltatott helyzet,nem kell oda még nézőközönség is, ezért is járok magánorvoshoz(10-12000 ft egy rákszűrés),de évi egyszer ki lehet bírni és nőhöz járok.Célirányosan akár írd ki egy új kérdést,milyen városba vagy megyébe keresel jó nőgyógyászt és tudnak e árat írni.Sok orvos a neten is fent van és az áraikat is megtalálod.
2018. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 22. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!