Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét ilyen esetre?

Tampon vagy betét ilyen esetre?

Figyelt kérdés
Álltalában 7napig vérzek betétet használtam rengeteget kiprobáltam nem vált be, always illatositott műanyagosat birtam a legtöbb ideig :) érdemes lenne tampont használnom ? Csak sok rosszat hallani a tamponról is :(
2018. ápr. 20. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tampont használok. Próbáld ki. Legfeljebb ha nem szimpi, visszaváltasz betétre.
2018. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Próbáld ki! Olvasd el a mellékelt tájékoztatót is!


Softelle betétet próbáltad már, drága, de én pl csak ennek bírom az anyagát a jelenlegi kínálatból

2018. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallok rosszat a tamponról, de betéttel megőrülnék... Sokszor eleve kell mindkettő, mert átáznék (de mivel utálom a betétet még éjszakára is, ilyenkor tisztasági betét megy a tampon mellé).

Nagyon jól elvagyok a tamponnal évtizedek óta, próbáld ki s majd eldöntöd, neked OK-e.

2018. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tamponból melyilet használjátok ?
2018. ápr. 20. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tampon. OB márka.

Már szűzen is használtam minit, mert a betét borzalom.

Mensi elején, végen mini. Közben a vérzés erősségétől függően, normál nagyon ritkán extra.

Majd kitapasztalod mikor melyik méretet használd.

2018. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer-egyszer belefér, de hosszú távon nem egészséges.
2018. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy kipróbálhatod az intimkelyhet is akár. Van tiniknek, szűz lányoknak való is
2018. ápr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezt használd: [link]
2018. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!