Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben?

Csomó a mellben?

Figyelt kérdés

Egy ideje éreztem hogy mikor a karom hozzáér a jobb mellemhez, elég érzékeny az oldala. Ezt betudtam annak, hogy csak menstruáció előtt érzékeny, de gyanús lett mert a másik mellem egyáltalán nem az. Ezért elkezdtem megvizsgálni, és van egy nagyon kemény csomó a jobb mellemben, ott ahol érzékeny. Érintésre, nyomásra elég fájdalmas. Először az hittem csont és beütöttem, de a bal mellemben nincs ott ez a csomó, vagy akármi is ez. Most reménykedek, hogyha megjön majd talán elmúlik. Van valakinek tippje hogy mi lehet ez? Eléggé félek.

15/L



2018. ápr. 20. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudod elmozdítani, ezért a lehető leghamarabb menj orvoshoz! Az sem normális, hogy ennyire érzékeny legyen.
2018. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, Kérdező!

Nagy valószínűséggel fibroademád van, ez egy fiatal nőknél megjelenő jóindulatú daganat.

Esetleg lehet ciszta. Mindkettő fájhat, tehetsz rá jeget (fagyasztóból borsó, jégzselé, törölközőben, nem túl hosszan, hogy ne fagyjon meg a bőröd).

Kérj beutalót háziorvostól, iskolaorvostól emlőultrahangra. Menzeszedet tudd, menzesz utánra fogsz időpontot kapni. A vizsgálatra szülővel menjetek.

Mammográfus

2018. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2018. ápr. 22. 16:19
 14/14 anonim válasza:
Szia, mi volt vegul ez kedves kerdezo?
2023. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!