Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pszichés alapon felfázás?...

Pszichés alapon felfázás? Volt valakinek hasonló? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, korábban nem voltam az a felfázós fajta, de tavaly novemberben elkezdődött egy ilyen sorozat. Antibiotikumokat kaptam és az egy ideig segített, aztán nem. Megittam az összes teát, szedtem tőzegáfonya tablettát, monural-t is ittam, megvolt a medveszőlőlevél kivonat is, ám mégis vissza-visszatér.


Azt figyeltem meg, hogy általában, akkor tör rám az érzés, mikor el kell válnom a páromtól (munka miatt csak ritkán van itthon és ritkán tudunk találkozni.) Általában olyan hirtelen ahogy jön az érzés hamar el is múlik, de van amikor durvább és semmilyen gyógyszer nem is hat rá, csak ha várok és valahogy bemantrázom, hogy ok, de ez órákig is elhúzódhat.

Most már nagyon kellemetlen a probléma és a dokik mind azt mondták, hogy szervi oka nincs, az antibiotikum meg nem mindig mulasztja már el. Viszont ilyenkor a munkámat is meglövi a dolog, mert pénztáros vagyok és már megfenyegettek, hogy kirúgnak, ha még egyszer kimegyek szüneten kívül wc-re, így azóta nem tudok menni (megegyeztem, hogy meggyógyulok előbb, de olyan váratlan pillanatokban jön elő a dolog, hogy nem tudok számolni semmivel.)


Volt valakinek hasonló? Van erre valami megoldás?



2018. ápr. 21. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem többször van olyan, hogy ha nagyon izgulok vagy stresszelek és ez pont éjjel jön elő, akkor egy az hogy sokáig nem tudok elaludni, plusz ilyenkor képes vagyok fél óránként wc-re futkozni. Én se tudom mi lehet ez, ugye ez engem annyira nem hátráltat, mert max fáradt leszek másnap de átérzem hogy ez milyen rossz :(
2018. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem felfázás. Hány éves vagy? Szültél már?

Ezekkel a dolgokkal sokkal inkább összefügghet

2018. ápr. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húsz vagyok, még nem szültem.
2018. ápr. 24. 23:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy hagyományos értelemben véve szerintem, sem hólyaghurut vagy "felfázás". Hiszen független a fertőzésektől (mindkét leletem, a nőgyógyászati és az urológiai is negatív lett) és olyankor is előjön, amikor nem volt szex sem. És mint fentebb írtam, nem mindig hat rá a gyógyszer, ellenben van, hogy két óra múlva elmúlik.
2018. ápr. 24. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!