Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire erős menstruációs...

Ez mennyire erős menstruációs görcs?

Figyelt kérdés

Az első 1-2 napban, meg néha a végén is nagyon fáj a hasam. Ma is egész nap feküdtem, aludtam. Suliból is szokszor hazajöttem miatta.

Van valami lehetőség a fájadom csökkentésére? A fájdalomcsillapítón kívül persze, bár azok se nagyon használnak.

19 éves vagyok, szűz, és egy jó ideig még nem akarok gyereket.


2018. ápr. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én többször kerültem annak idején menstruációs görcs miatt kórházba, illetve nekem már csak az injekció segített a fájdalom enyhítésében. Nálam menzesz első napján soha nem volt iskola, mert "fetrengtem" a fájdalomtól szó szerint.

Viszont semmilyen szervi okot, semmit nem találtak, tehát csak szimplán ilyen voltam.

Aztán amikor elsősorban védekezés miatt fogamzásgátlót kezdtem el szedni, akkor ugye a tabletta miatt már mesterséges ciklusom volt, nem menstruáltam, megvonásos vérzésem volt, a görcsök viszont nem voltak erősek, gyakorlatilag volt, hogy még gyógyszer sem kellett. Tehát először is vizsgáltasd ki magad, ha nincs semmilyen problémád, mert a tabletta arra nem megoldás, ha oka van, hogy így görcsölsz, de ha semmi oka nincs, akkor valóban érdemes ezen is elgondolkozni. Amúgy amikor pont babatervezés miatt abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor már nem jöttek vissza az erős görcsök. Amióta szültem, azóta meg pláne kibírható.

2018. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanígy voltam mint te. Sokáig még hánytam is, úgy fájt a hasam hogy megmozdulni nem bírtam. Suliból is hiányoztam emiatt sajnos. A vérzésem is erős volt. Mindig rettegtem már a menstruációtól. Az első két nap fájdalomcsillapítót szedtem. Másfél éve védezekezés miatt elkezdtem fogamzásgátlót szedni, azóta alig görcsölök, fájdalomcsillapító nem is kell már, kevés a vérzésem.

Menj el nőgyógyászhoz és vele beszéld át ezt a témàt. Biztosan fog tudni segíteni. Viszont csak emiatt szerintem ne kezdj el fogamzásgàtlót szedni.

23N

2018. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Nekem a mensim kész rémálom! Én Algoflex M-et szoktam rá szedni,és egyszerűen úgy érzem,hogy ez a gyógyszer számomra egy megváltás!
2018. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ott tartok, hogy gátlástalanul fekszek le a földre tök lehetetlen pózokban társasagban is😂😂😂 Nem hatnak a gyógyszerek, muszáj valahogy enyhítenem a kínomon.
2018. szept. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!