Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves vagyok, a segítségeteket szeretném kérni.

Április 10.én feküdtünk le a barátommal akkor kellett volna megjönnie. De semmi. Már 23.-a van és csak szúr a hasam meg fel van puff adva mint mindig mielőtt megjön. Tegnap este azaz 22.én fájtak a melleim és meg duzzadtak, ami szokott lenni mensi előtt is. Csináltam tesztet negatív lett.

Tegyük hozzá hogy eléggé sztresszes vagyok, és rendszertelen az étkezésem is sajnos, a munkám miatt (amit ezek után ott fogok hagyni). Múlthéten szörnyen viszketett napokig a nemiszervem az ajkaimnál ki is volt pirosodva és egy picit sebesedve, nem tudom mitől lehetett de elmúlt. Vérszegény vagyok, és át átlagnál vékonyabb (162cm és olyan 48-50 kiló talán) sajnos ilyen az alkatom)

Gondoltam hogy terhes is lehetek, és már emiatt is stresszelek, nem igazán szeretnék babát. Ja és szédültem múlt hétnek a végén, meg mostanában is néha. Kérlek segítsetek válaszaitokkal!



2018. ápr. 23. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A teszt még nem mutatja ki a terhességét. Majd max pár nap múlva. Ha ez volt az első szex életed során, akkor amiatt is lehet a késés. Hogyan védekeztetek?
2018. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív akkor menj el a nőgyógyászhoz. Kimaradhat a mensid a stressztől is a vérszegénység miatt is illetve ha nem eszel rendesen azért is.
2018. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nem ez az első, 15?éves korom óta élek nemi életet. 2 évig voltam együtt a barátommal aztán 2016ban szakítottunk 1 évig nem feküdtem le senkivel sem. Aztán decemberben lett párom és veje lefeküdtem de mivel csak havonta tudtunk mert nem Magyarországon dolgozott így az sem volt túl sok, nem tudom hogy ennek lehet e bármi köze ehhez.
2018. ápr. 23. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Védekezni azért sikerült? Óvszer vagy foggátló?
2018. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem használtunk semmit, és igen tudom lehetett volna annyi eszem hogy használjunk de, ki vette időben. Persze ez nem jelent sokat..
2018. ápr. 23. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor simán lehet terhesség. Az aktus után leghamarabb 2 héttel mutat valós eredmenyt a teszt. Szóval korán teszteltél.
2018. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csinálok holnap is egy tesztet aztán kiderül mit fog mutatni.
2018. ápr. 23. 19:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak ugye azt nem értem hogy igazából nekem pont akkor kellett volna megjönnie mikor kefeküdtünk, és hogy ez ilyen hatással van rá hogy még sem jön meg?
2018. ápr. 23. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze kicsi az esélye nem ovulációkor teherbe esni, de nem lehetetlen...volt akinek pont menses alatt sikerült. De tesztelj, az a biztos
2018. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ne haragudj, ki kell, hogy javítsalak.


"Persze kicsi az esélye nem ovulációkor teherbe esni"


Az ovuláció peteérést jelent. Csak peteéréskor, vagyis ovuláció idején lehet teherbe esni. Az más kérdés, hogy ez nem mindig a ciklus közepén van.

2018. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!