Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hetes szules utani kontrollr...

6 hetes szules utani kontrollra kotelezo ahhoz az orvoshoz mennem, akinel szultem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem reszletezni, de borzalmas ellatasban volt reszem, szoval nem szivesen mennek hozza vissza.

Terhesgondozasra magandokihoz jartam, de o idokozben elment.


2018. ápr. 26. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, igazabol oda mesz utana ahova akarsz:) En magandokinal szultem, ezert hozza is mentem vissza, de szobatarsam sztk terhesgondozasra jart, ugyeletesnel is szult. Pont ugy jott ki, hogy egysuerre mentunk haza, ott mondta neki az orvos hogy majd jojjon kontrollra, de mar mindegy melyik nap, csak jojjon. (nalunk ugy van hogy adott napokon adott orvosok vannak, adott korzetekkel, es akkor mindig a korzetishez kell menned) Szoval szerintem mindegy, max szolnak hogy nem most kellett volna, de el fognak latni, ne aggodj.
2018. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én pl ügyeletesnél szültem a második babámat de egy magánrendelésre mentem vissza kontrollra (4 héttel szülés után kértem időpontot, 1 hónappal későbbre kaptam, pont megjött... megvártam míg elmúlik és inkább elmentem egy magánrendelésre..) de biztos tb alapon is tudsz máshoz menni.
2018. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező.
2018. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!