Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő héten megyek 6 hetes...

Jövő héten megyek 6 hetes kontrollra az orvoshoz. Császárral szültem, és azóta is van egy terület a hasamon, ahol fáj, ha hozzáérek (Köldök alatt jobbra kb.5 centivel). Más is volt így?

Figyelt kérdés
Kórházban is arrafelé nyomogatták, amikor még bent feküdtem, és vizsgáltak. Korábban azt gyanítottam, hogy talán a méhen lévő seb fájhat, de mostanra annak már el kellett volna múlnia, nem? Másnak is volt ilyenje?
2017. ápr. 2. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem , nekem sohasem fájt a sebem, varratszedés után. Szerintem említsd meg!
2017. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háttt, nekem bezony fájt a belső varrat jó sokáig. Nekem a bal oldalon szúrt/ègett nagyon az eslő hetekben, a köldökömtől úgy 10 cm-re. Sokat enyhült a fájdalom a kontrollra, de mèg utána is fájdogált alkalmankènt.

Nálam nem találtak semmi rendelleneset.

2017. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem maga a seb fájt, hanem az egész úgymond "úszogumim", emlékszem, hogy még jópár hónappal a császár után is olyan volt megnyomni, mintha egy zúzódás után nyomnád meg a kék-zöld foltot. Szóval érzékeny volt.
2017. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15:02-es, igen, nekem is valami ilyesmi érzésem van. Nem a hegem fáj, hanem a hasamnál egy ponton, és csak gyanítom, hogy talán vagy a belső vágás, vagy maga a seb fáj a méhen, ahol volt a méhlepény.
2017. ápr. 2. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább érzékeny nem fájdalmas.
2017. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!