Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Ti mit tanacsoltok?

Baba200018 kérdése:

Mit tegyek? Ti mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy kis problémám..

(Folyasom volt/van és nem volt rendesen mentruaciom)

Voltam már nőgyógyásznal és felírtak már nekem egy huvely tablattat azt kellett szednem +a memstruaciomra fogamzasgatlot aztán mikor az eredményen megjött meg egy huvelytablettat írtak fel de már több darabosat + ehhez antibiotikumot ezeket mindet beszedtem ahogy mondtak de a folyasom meg most sem múlt el és nem tudom mit tegyek az orvoshoz nem szeretnék vissza menni mert a fogamzasgatlotol felszedtem egy pár kilót és felek hogy megint azt is felirna mert 3honapja megint nincs meg rendesen..

Mit tanacsoltok ??

Van valamilyen más mód rá hogy ez megszűnjön ?? Vagy bármi módszer ??

És ettől meg hogy ez van lehetek terhes ??


2018. ápr. 27. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vett mintát és kitenyésztette baktériumra? Miért adott antibiotikumot?! A válaszolókat nem segíted. Nem írtad le milyen tabletta. Antibiotikum mellé nem említette a tejsav baktériumot? Ugyanis az antibiotikum megborítja a hüvelyflórát...
2018. ápr. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Endokrinológushoz menj. A fogamzásgátló nem állítja be a ciklust, hanem kikapcsolja, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Tehát a problémát elfedi, de nem oldja meg. Az endokrinológus elküld vérvételre, és megnézi a szükséges hormonszinteket. Ha valamelyik érték nem jó, arra kapsz gyógyszert, ami helyreállítja a hormonszintet, és utána már rendben meg fog jönni.

A folyásodhoz társult bármi panasz? Nem lehet, hogy nincs vele semmi gond, csak több, mint másnak?

Ha felmerül a terhesség, csinálj tesztet.

2018. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A folyasomra olyasmit mondott hogy elvannak szaporodva a bakteriumok es arra irta fel a huvelytablettat ..es mondta hogy arra kell meg az az antibiotikum

De hiaba szedtem meg ugyan olyan .. par napra abba maradt aztan megint elkezdodott a folyasom

2018. ápr. 28. 13:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Es igen vett tolem mintat .. es mikor vissza mentem azt mondta ne aghodjak az eredmenyem jo lett csak amit az elobb leirtam annyi bajom van es azt mondta hogy szedjem be a gyogyszereket .. be is szedtem de hat .. nem igazan hatott ..
2018. ápr. 28. 13:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Klion-d irta fel ez volt az egyik huvelytabletta a masiknak nem tudom a nevet de volt eloszor a 6darabos utanna a 10 darabos

Irta meg A gestomixet


Az antibiotikumbol feirt 3fajtat de azt kondta eleg egyet beszedni es azt valtom ki amelyik nekem kedvezobb de mar nem tudom mi volt a neve azoknak ...

2018. ápr. 28. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!