Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kéne megjönnie a...

Holnap kéne megjönnie a mensturációmnak. Ma délután teszteltem Gabriel teszttel. Negatív lett. Így már biztos nem lehetek állapotos?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nincs veszve a dolog! Nekem mensi előtt két nappal negatív lett ugyan ez a teszt egy héttel később erős pozitív!! :)

Két éves a kisfiam! :)

2014. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Miert nem varod meg a mensi napját? Tulsagosan ra lehetsz pörögve a témára, ez nem jo!

De ettol fuggetlenul meg lehet pozitiv a teszt, bar ez eleg ritka...beagyazodas utan kezd el a szervezet HCG-t termelni, ilyenkor mar esedekes lenne egy halvany pozi...

2014. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Ezt úgy bírom, de tényleg.

Még meg sem kellett volna jönnie, tehát egyértelműen korán teszteltél, még ezzel sincs gond, de ha legalább ne tenné az ilyen hozzá, hogy így már biztos, hogy nem lehetek állapotos? Vagy a másik, hogy már ne is reménykedjek?...

Könyörgöm, a terhesség korai szakaszában minden számít! A teszt érzékenysége, a vizelet koncentráltsága, amiből a teszt készítve van.

Nem, nem biztos, hogy tényleg nem vagy terhes.

Várd meg, hogy megjön-e egyáltalán, ha megjön, akkor elég valószínű, hogy nem vagy terhes negatív teszt mellett. De ha nem jön meg, akkor még van remény. A remény hal meg utoljára.

Ilyenkor az a célszerű a kíváncsiság, meg a türelmetlenség helyett, ha az ember megvárja, hogy kimaradjon, ha késik már, akkor meg reggeli vizeletből csinál tesztet. És ennyi.

2014. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem várt előtti napon teljesen nega volt, pedig már több mint 2 hét telt el az aktus óta, így reménykedtem, hogy hátha. Másnap vártam, hogy megjöjjön, de nem. 2 nap múlva reggeli első vizeletből lett nagyon-nagyon halvány pozi. Szóval te is korán teszteltél. Amúgy ha nem jön meg, 2 naponta csinálhatsz új tesztet, minden nap felesleges (ezt azért írom, mert van aki naponta többször is tesztel, de szerintem az már nem normális :)). Szóval remény addig van, míg nem jön meg!
2014. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!