Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése?!

Menstruáció késése?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legutóbbi menszeszem után volt egy 12 napos közti vérzésem(nem erős,barnázás is volt,de tényleg enyhe).

Voltam orvosnál,elmondtam neki minden panaszomat,és írt fel fog.gátlót,ugyanis ez nem az első alkalom.

Most 3.napja késik.

Emiatt a köztes vérzés miatt lehetséges ez?(Élek nemi életet,de mindig védekeztünk.)

A válaszokat előre is köszönöm!

18L



2018. máj. 1. 18:30
 1/7 anonim válasza:
Nekem akor volt ilyen amikor terhes voltam
2018. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek írta fel a fogamzásgátlót?! -.- Az erre egyáltalán nem jó. Mióta szeded? Mikor kezdődött a szünet?
2018. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nem kezdtem el szedni.

Most kezdtem volna el,ha nem késne.

2018. máj. 1. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. El ne kezdd szedni! A fogamzásgátló nem állítja be a ciklust, hanem kikapcsolja, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. A te bajodra egyáltalán nem jó, mert csak elfedi, de nem oldja meg. Csak a nőgyógyásznak kényelmes egy bogyót felírni ahelyett, hogy rendesen megvizsgáljon. Menj el másik nőgyógyászhoz, aki vizsgálatokra küldd el. Valamint keress fel egy endokrinológust, aki megnézi vérből a hormonjaidat. Lehet, hogy valamelyik érték túl magas, emiatt van köztes vérzésed.
2018. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől késhet. Viszont fogamzásgátló helyett jobban jártál volna egy olyan orvossal, aki kivizsgál rendesen. Ugyanis oka van, hogy ilyen vérzésed van, amire a fogamzásgátló nem megoldás. Ugyanis kikapcsolja a rendes ciklust, az ilyen jellegű problémákat pedig elfedi. Ez most még nem olyan nagy gond. Majd akkor lehet, amikor abbahagyod a fogamzásgátlót, mert esetleg majd babát szeretnél és nem fog összejönni, mert olyan problémád van, amit most jó lett volna kivizsgáltatni és rendbe rakni. Én a helyedben rendes orvoshoz fordulnék, aki csinál rendes vérvételt, ultrahangot, esetleg nem ártana egy endokrinológus, aki megnézi a hormonjaidat.
2018. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81% pacsi! :D
2018. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.:)

Vérvételen voltam csak,ott egyedül az epefestékem volt magas,de az elvileg nem befolyásol semmit sem.

2018. máj. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!