Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi mellem sincsen! Alakom...

Semmi mellem sincsen! Alakom se nagyon 14éves vagyok és nagyob rossz! Ötlet?

Figyelt kérdés

Na az lenne hogy se mellem se semmim sincsen és az hagyján hogy engem nagyon zavar mert emberek közé is alig merek kimenni trikóba vagy rövidujjuba sem se suliba is nagyon sokan piszkálnak emiatt! A családomban mindenkinek hatalmas mellei vannak! És már ilyen korán is volt nekik! Nekem meg semmi! Nem értem ez miért van! Szerintetek?

1,5 éve menstruálok


2018. máj. 2. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még fejlődő korban vagy. Ne félj emiatt. Nekem is kicsi van, és sok nőnek van kicsi melle. Általános iskolában engem is piszkáltak, hogy nincs mellem, főleg a kamasz srácok. Nagyon zavaró volt. Középiskolába minden megváltozott, ott más társaság ugye, és nem érdekelte őket mekkora az akkora. Jóba lettem fiúkkal is, megjött az önbizalmam. 15 évesen lett először párkapcsolatom, ami 5 évig tartott 20 éves koromig. Utána is volt, és sok pasi nem nézi mekkora van, hanem, hogy milyen vagy belülről. Csak olyan emberekkel barátkozz, akik nem bunkók, és nem szólnak be, hogy kicsi van. Meg amúgy is kit érdekel? Ilyen vagy, és ennyi. Aki szeret így szeret.

Azt írtad alakod sincs, nem vagy vékony esetleg korodhoz képest?

2018. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!

Tudom, hogy ebben a korban jönnek elő ezek a problémák, ilyenkor kezded el másokhoz is hasonlítgatni magad, hogy “jaj de neki bezzeg nagyobb” stb.

Hidd el, hogy erre semmi szükség nincsen!

Tudom, hogy ez nagyon klisésen hangzik, de mindenki más, és mindenki más ütemben fejlődik. Attól, hogy neked még nincsenek nagy cicijeid, az nem jelenti azt, hogy soha nem is lehetnek. Rengeteget fogsz még változni, mondom ezt úgy, hogy én most vagyok 16 éves, de így utólag visszatekintve ez alatt a kevésnek tűnő két év alatt is sokat változtam, testileg-lelkileg.

Egyébként a nagy mell nem minden. Nem attól leszel különleges, vagy figyelemreméltó. Egy kis mell is ugyanolyan gyönyörű és nőies tud lenni. Sok fiúnak tetszik ez, bár ha valaki tényleg szeret, annak mondenhogy fogsz tetszeni. (Mondom ezt én is úgy, hogy nekem nagyon nem szép formájúak, de van egy barátom, aki nagyon szeret engem és az ikrekemet is.)

Még nagyon fiatal vagy, mondhatnám azt is, hogy ráérsz ezzel foglalkozni, mert így is van, de tudom, hogy az nem megy olyan könnyen. :)

Ez egy olyan dolog, amit el kell fogadni, változtatni nem tudsz rajta. Szeresd őket, lásd meg magadban azokat a dolgokat, amiket szépnek látsz.

Az alakodról pedig szintén csak azt lehet elmondani, hogy még most fogsz változni, nőiesedni. Ez mindenkinél máskor jön el. Azzal tudsz ezen segíteni esetleg, hogyha valamit sportolsz, tornázol, akár otthon is. Nagyon sok videó van fent a neten. Ezzel nem csak az alakodnak teszel jót, hanem az egészségednek is, valmint lelkileg is felfrissülsz, az önbizalmadat is javítja. Az a lényeg, hogy szeresd a sportot, a mozgást, ne kényszerből csináld.

Azt most látom, hogy piszkálnak is emiatt! Ez a legcsúnyább dolog, amit a GYEREKEK egymással szemben csinálhatnak. Azért hangsúlyozom, hogy gyerekek, mert aki ilyennek piszkálja a másikat, az agyilag még nagyon nem érett. Olyanba belekötni, amin nem lehet változtatni nagyon kis gyáva dolog. Ezeket nem szabad magadra venni. Biztosan vannak barátnőid, vagy akikkel jól megvagy az iskolában, inkább próbálj meg rájuk koncentrálni, ne arra, aki piszkálni próbál. Nem szabad emiatt elkeseredni. Tudod, az ilyen szekáló csak a saját önbizalomhiányát próbálja ezzel elbújtatni. Az ilyen ember nincs megelégedve magával, és azáltal próbálja jobban érezni magát, hogy másokba köt bele. Nevetséges, igaz? Ezért nem is szabad ezen fennakadni. Csak rá kell mosolyogni, nem is kell haragot érezni sem utána, mert azzal meg a saját lelki békédnek nem teszel jót.

Koncentrálj a jó tulajdonságaidra, azokra a dolgokra, amiket szeretsz, amikért hálás vagy. Törődj a szeretteiddel, barátaiddal. Sokkal több ember vagy/leszel így érzelmileg és értelmileg is annál, aki csak ilyen buta dolgokat tud csinálni.

Ha szeretnél esetleg beszélgetni, nyugodtan írj privátot is, szívesen válaszolok! :)

16/L

2018. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

14 évesen ez miért gond?!

A mell 21 éves korig nő. Bőven van időd.

2018. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem sincsen semmi mellem, és akkor mi van?

38 évesen úgy nézek ki mint egy húszéves, senki sem hiszi el hogy szültem (a lányom már serdülő)

Ez van, később megtanulod értékelni az előnyeit.

pl. nem fog lógni sosem.

2018. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk. Nekem sincs mellem szinte. Nagyon zavar. Főleg azért, mert félek, hogy már nem nő.

Igen, mondják, hogy 21 éves korig nő, de nekem már legalább egy fél éve nem nő semennyit. Megállt a növekedés.

Nem tudom mit lehetne ellene tenni.

2018. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy 14/L vagyok
2018. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
29 évesen nincs kb mellem :) Nyugi, tudom nehéz, de fogadd el, a párom pl imádja, hogy picik, mert nem lóg, formás, hetyke, de kicsi :)
2018. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Mondj valami hülyeséget, ha piszkálnak. Ha bevállalós vagy, közöld, hogy egy kromoszómarendellenesség miatt nem nő a melled. Kérdezz vissza fennhangon, hogy mi köze van a melleid méretéhez a kedves osztálytársnak. Sajnálkozz, hogy ha az illető nagy melleket szeretne bámulni, nem te vagy a megfelelő alany. Esetleg javasolhatsz néhány megfelelő újságot. Vagy biztosítsd róla, hogy lehet hogy a melled nem nő, de az agyaddal szerencsére minden rendben van, viszont az illető jó lenne, ha megvizsgáltatná magát....

És légy vidám!

A kis mellnek rengeteg előnye van. Pl. nem kell melltartót viselned. Én akkor vettem az elsőt, mikor 24 évesen terhes lettem, addig semmi szükségem nem volt rá.

2018. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de elég szégyen vagy (mint a többi) már 14 évesen. Már ilyen fiatalon is csak a külsőd számít hogy tudj mit rázni meg mutogatni, gondolom instád már neked is tele van ocsmány pucsitós képekkel... Tök jó hogy az ilyenek nyomják el előlem a normális lányokat...
2019. jan. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!