Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudom mi lehet, talán csak...

Nemtudom mi lehet, talán csak megsértett?

Figyelt kérdés

Soha nem történt még ilyen..nemrég óta van barátom és 4x feküdtünk le.. eddig senkivel nem feküdtem le ilyen durván,mert rohadtul fájt ahogy csinálja. Viszont nekem 3napja,ma lenne 4napja hogy késik,és nem védekeztünk,csak 1x. De mindig az 1 percen belül voltunk.

Viszont 2napja nem feküdtünk le,és nagyob fáj belül,szerintem valamit megsértett. Egy kicsit az ujjammal lazán megpiszkáltam,hátha jobblesz,de nem. Mikor megpiszkáltam az ujjammal nyálkás vérdarabok voltak az ujjamon. Ha pisilek,akkor meg nagyon fáj.


Tudnátok segíteni? Lehet hogy attól késik mert nemszokott hozzá a szervezetem a durva szexhez? Vagy valami más?


2018. máj. 4. 02:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Jaigen, ezt nem vettem észre.
2018. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó isten gyere le.... Ezt már nem hiszem el..
2018. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Menj nogyogyaszhoz minel hamarabb es csinalj egy terhessegi tesztet elote. Nagyon eretlen vagy a szexhez, eloszor informalodj es aztan vagj bele megint. A nem kivant terhesseg csak egy a sok kozul ami megtortenhet veled ha gumi nelkul fekszel le valakivel. Egy ilyen vadbarommal meg ne dugas szet magad.


Nem tudom ki hogy van vele de szamomra ijeszto hogy 2018at irunk es ennyire sok a tudatlan ember. Szexualis felvilagositasbol zerok, pedig ott az internet barmilyen informaciohoz hozzajuthatnak.

2018. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért félek én,hogy lányom van...

Gyakorlatilag a beleegyezéseddel megerőszakolt a "barátod"...és te azt hiszed ez teljesen rendben van.

Menj el egy nődokihoz.Lehetsz terhes is,de hogy felsértette a hüvelyedet az biztos.És hagyd el mihamarabb!

2018. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért tűröd el, hogy durván csinálja? Ha fáj, szólj neki, ha leszrja akkor rúgd le magadról, de ebből durva méhszájseb lesz, ami elrákosodhat idővel.
2018. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy hiába erőszakoskodott, nem is mehetsz ezzel rendőrségre, mert beleegyeztél, hogy durvuljon, pedig gyakorlatilag megerőszakolt.
2018. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!