Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden elér engemet, mi bajom...

Minden elér engemet, mi bajom van most? Jó ideje szék rekedésem van és vérzik a végbélnyílásom és most a végbélnyílás felett egy nagyon piros csípó maró csík van. Mi ez és mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Mellesleg hüvely gombám van már 7 hónapja és nem tudok tőle megszabadulni járok női orvoshoz kaptam és most is kapok kezelést de semmi javulás már grapfrut magg csepeket is ittam naponta 2x 15cseppet a fürdő vizembe is csepegtettem 5cseppet a párom is kapott kezelést a vissza fertőzés elkerülése érdekében egy darab fluco sandoz kapszulát most én egy négy hetes kúrát tartok minden héten 1darab már két darabot beszedtem már csak két hét maradt de nem hiszem hogy helyre hoz,az orvos tanácsára baba szappant használok és a fehérneműmön nem használok öblítőt nem eszek édességet.Olyan szerencsétlenek érzem magam.16l

2017. ápr. 27. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha székrekedésed van, akkor bizonyára aranyértől, vagy vérbél berepedéstől vérzik a végbeled, mutasd meg sebészeten, lehet elég lesz rá aranyér kenőcs, ott felrják neked. A székrekedés ellen pedig táplálkozz rostdúsabban, igyál sok vizet, egyél gyümölcsöket, főzeléket, leveseket, natur joghurtot és mozogj többet.
2017. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendeződtek végül a dolgaid?
2023. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!