Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruació kimaradás, veletek...

Menstruació kimaradás, veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz, de szabadságon van szóval 2 hét múlva kaptam időpontot, gondoltam addig is itt megkérdezem, hátha veletek is előfordult már ilyen.


26 éves vagyok sosem szedtem fogamzásgátlót, normálisan megjött mindig a menzeszem, nem voltak halisten nőgyógyászati problémáink, viszont tavaly nyáron egy antibiotikum kúra után 2 menzeszem kimaradt, utána normálisan napra pontosan megjött egészen mostanáig , ugyanis márciusban és áprilisban kimaradt, május 19 én kellene megjönnie.. ( hozzáteszem dietazom március eleje óta nem eszem tésztát , illetve kenyeret ) és nem nem vagyok terhes!:) nektek volt már ilyen, hogy kimaradt? Olvastam róla, hogy hirtelen lehűlés vagy hirtelen jött jóid is okozhat ilyet!


Nincsenek pajzsmirigy problémára utaló tuneteim mint: pattanásos bőr, extrem szőrösödés, hajhullás vagy hasonló!


Köszi a választ előre is!:)



2018. máj. 12. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a tésztát és kenyeret hagyod ki, akkor nem hiszem hogy diéta, inkább hormonprobléma. Velem is előfordult, vár nekem ciszta volt a háttérben.
2018. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen cisztam, és hormon problemam sem!
2018. máj. 12. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem fordult elő, csak és kizárólag olyan, hogy nem akar(t) abba maradni, szedek is rá gyógyszert.
2018. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!