Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megnőni a mellem?...

Mikor fog megnőni a mellem? Vagy nőni fog még egyáltalán? 15L

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 éve, hogy elöször megjött, de még mindig van h az A kosár is nagy. Anyukámnak is elég kicsi melle van. Engem nagyon zavar, az osztályából nekem van a legkisebb mellem. Van barátom már majdnem két éve, tudom h úgy szeret ahogy vagyok, nyílván ő is örülne ha lenne mit fogni :/ Bár sosem mondja. Főleg saját tapasztalatok érdekelnének.

2018. máj. 13. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 19 évesen nőtt meg rendesen, amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni (plusz még is bíztam tőle...).
2018. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
*meg is híztam tőle
2018. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha anyukádnak kicsi, akkor valószínűleg neked sem lesz nagy. Valamennyit még persze fog nőni, de nem olyan sokat.
2018. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

még idővel nőhet egy kicsit

de felesleges izgulnod :) nem számít mekkora a mell méreted, nem indulsz hátrányba egy nagyobb mellű csajtól

(persze vannak azok a bunkók akik csak a nagy mellekre mennek, de ezek csak a szexre mennek 1gonddal kevesebb, persze így is fognak próbálkozni olyanok)

aki szeret az tényleg úgy szeret ahogy vagy

2018. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Vszeg sosem :)


Ez van, nekem 29 évesen kicsi az A-s kosár, és? Vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben, minthogy mekkora a melle az embernek.

2018. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog már érdemben nőni, szerintem próbáld meg ezt elfogadni. Persze valamennyit változhat a mérete bizonyos hatásokra, pl terhességtől, fogamzásgátlótól, vagy csak szimpla hízástól, persze ez sincs kőbe vésve, nekem pl sem a tablettaszedés során, sem a terhesség alatt nem lett nagyobb, vagy csak alig észrevehetően.
2018. máj. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!