Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta (zoely)...

Fogamzásgátló tabletta (zoely) ) 2. levél 2. héten miért jött meg megint a vérzésem? Tehát nem a placebo tabletták napján

Figyelt kérdés

szoval 1 levelet végigettem már (ez az első alkalom hogy fogamzásgátlót szedek) aztán a sárga tabik napján már a 2. szemnél megjött a megvonásos vérzés...2 héttel később, vagyis ma délutántól megint rettentő kevés kis vérezgetés van.


viszont beijedtem hogy ez mitől lehet, mi ez a produktum ?!

bárkinek van bármi tapasztalata kérem irjatok!!



2018. máj. 19. 21:29
 1/10 anonim válasza:
100%
Áttöréses vérzés. Nincs semmi probléma, nekem is megjött random a második levél alatt. A tested így reagál a hormonokra. Teljesen normális az első három levél alatt. Ha később is előfordul csak akkor menj vissza nőgyógyászhoz mert akkor lehet nem megfelelő neked ez a gyogyszer. De így az elején ez megeshet :) nincs semmi baj vele.
2018. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi !!
2018. máj. 19. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írja, normális. Szedd tovább a gyógyszert, mintha semmi se történt volna.
2018. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi ! megijedtem bevallom, hogy megint megjött, csak néztem délután hogy deeee miért?
2018. máj. 19. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szokta még meg a szervezeted a gyógyszert. Sajnos van ilyen. :/
2018. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:/ mindenesetre elnézek a dokihoz.


de a fogamzásgátló hatása egyébként működik?? mármint azt irja hogy első naptól szedve véd...de ha még nem szokta meg a szervezetem......???

2018. máj. 19. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még véd, nyugi. Dokihoz teljesen felesleges menni. Az első 3 hónapban ez teljesen rendben van. Csak akkor érdemes gyógyszert váltani, ha azután is jelentkezik köztes vérzés.
2018. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. máj. 20. 11:49
 9/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen meg anno, mikor elkezdtem fogamzasgatlot szedni. Pont ugyanakkor, mint neked. Teljesen termeszetes az elso par honapban, semmi gond. :)
2018. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak azért vagyok elkeseredve mert amikor megint a placebo tabletták lesznek, a tengerparton leszünk, és ha vérzek nem strandolhatok :(
2018. máj. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!