Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Védekezés nélkül feküdtem le...

Védekezés nélkül feküdtem le a barátommal 2 hete és ma kellett volna megjönnie de nem jött meg. Most akkor terhes vagyok? 20L

Figyelt kérdés
Szülinapja volt részegek voltunk nagyon. Nagyon ideges vagyok
2018. máj. 19. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? Csinálj egy tesztet. De pár nap késés teljesen normális.
2018. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel majd veszek
2018. máj. 19. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont 2 hete voltál a legtermékenyebb,akkor lehetett peteérésed.
2018. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már másnap nem jutott eszedbe bevenni egy esemény utáni tablettát, akkor most vegyél tesztet. Ha teherbe estél, ilyenkor már kimutatja.

Amúgy simán késhet attól is, hogy idegeskedsz miatta.

Nem érzed, hogy meg akar jönni?

Ez nem tuti tipp, mert nem egyformán működik mindenki, de ha meg akar jönni, akkor a melled körben feszül-ha szokott ilyen érzésed lenni menzesz előtt. Terhesség esetén viszont a mellbimbó válik érzékennyé.

2018. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teszteljél, mert sajnos van esélye a terhességnek. Kellett volna az esemény utáni másnap.
2018. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más miatt is késhet, de ha beléd is élvezett, akkor még nagyobb az esély a terhességre. Tesztelj.
2018. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy ha mára várod, akkor pont az aktus körül volt ovulációd, így bizony elég nagy az esély. Pláne ha a "védekezés nélkül" azt jelenti, hogy még csak ki se húzta elélvezés előtt.

De nem értem...ha már akkora hülyék voltatok, hogy hulla részegen védekezés nélkül dugtatok, miért nem volt annyi eszetek, hogy kijózanodás után elhúzzatok esemény utáni tablettáért?

2018. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De azért szülinapi ajándéknak biztos jó lesz.
2018. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4# Nem érzem.

Reggel csináltam tesztet negatív lett.

Akkor miért nem jön meg?

2018. máj. 20. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Na terhes vagy?
2018. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!