Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kamaszlányok miért kezdik...

A kamaszlányok miért kezdik el szőrteleníteni a puncijukat már jóval az első szex előtt, amikor még nem látja senki sem, hogy milyenek lent?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Hogy felnottnek erezzek magukat
2018. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Mert pl higenikusabb számukra?
2018. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert most ez a "trendi". Az emberek többsége meg követi az aktuális divatot legyen szó ruháról vagy szokásról.
2018. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a szexnek meg a szőrtelenítésnek nincs köze egymáshoz.
2018. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Mert higiénikusabb, mert sportol?

Nem új hóbórt ez. A 80-as evekben is csinálta az igényesebbje.

2018. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
mert a többi lány is cikizi azokat, akiknek szőrös, ezért pl. tesin átöltözésnél kínosnak érzik, ha átlátszik a szőr. vagy mondjuk strandon se túl esztétikus, lássuk be, ha a bikiniből kikandikál egy csomó szőr. és még valami, nekem is kényelmesebb, meg higiénikusabb érzést adott mindig is, ha le van borotválva.
2018. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát ízlések és pofonok, én már 14 évesen olyan szőrös voltam mint egy férfi, muszáj volt szőrteleníteni mert szerintem pl. egy strandon nincs annál undorítóbb, ha egy lánynak/nőnek átszúrja a szőr a bugyiját, meg még mellette is kilátszik. Most 20 évesen sem gondolom máshogy, 2018 van, ne legyünk már ősemberek, 14 évesen igazán nem gáz dolog igényesnek lenni és higiénikusnak, a hónaljkutya egy kamaszlányon is hónaljkutya, kamaszkor ide vagy oda, a mai gyerekek már falun megszólják egymást a ruhák miatt is, nemhogy a testszőrzet miatt. testnevelés órája mindenkinek van, ott is át kell öltözni. Az teljesen más kérdés, hogy a pasik és férfiak mit szeretnek, ez nem kellene hogy szempont legyen kamasz fejjel.
2018. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
#3. Csak tippeltem.
2018. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert így tetszett/tetszik nekem. N/25
2018. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
A szőrtelenítésnek semmi köze a szexhez, ezt csak a naív pasik gondolják , hogy miattuk borotváljuk. Azért szedem le, mert nagyon sok van, nem esztétikus és miután próba képpen leszedtem, rájöttem, hogy sokkal jobb érzés szőr nélkül. A higiéniához sincs semmi köze, szőrösen is lehet tisztán tartani, de egyszerűen jobb érzés ha szőrtelen vagyok.
2018. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!