Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van minden menstruacio...

Miért van minden menstruacio elmulta után rosszullét?

Figyelt kérdés

1 eve kezdodott, eszrevettem a menzesznaptaram alapjan hogy minden honapban mensi elmulasa utan par nappal kezdodik egy rosszullet ami par napig kitart. Eros hanyingerrel, szedulessel gyengeseggel etvagytalansaggal jar es nagyon megvisel. Nehezen tudok igy dolgozni. Voltam endokrinologusnal, teljes pajzsmirigy vizsgalaton, ultrahangokon, gockutatason, kardiologian, tobbfele vervetelen(pajzsmirigy hormonok, inzulinrezisztancia, liszterzekenyseg, stb) de nem talaltak semmit. Fogamzasgatlot szedek 3 eve, ami jot tett mert elotte menzeszkor kibirhatatlan gorcseim voltak. Nogyogyaszhoz rendszeresen jarok, egyszer volt egy 6 centis cisztam amit gyogyszerrel sikerult megszuntetni.


Az egyetlen vizsgalat amit nem neztek az a noi nemi hormonok vizsgalata, osztrogen progeszteron. Lehet e ezt kerni magamtol a nogyogyasznal? Es akinek mensi elmulasa utan ilyen tunetei voltak rendszeresen annak kiderult-e mi baja volt?

Egyebkent 25 eves leszek, terhesseg nem all/allt fenn.

Koszonom, ha elolvasod.


2018. máj. 20. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh, én elolvastam, de ez elég összetettnek tűnik. Ha egy nőgyógyászhoz jársz és esetleg nem akar segíteni vagy úgy érzed nem elég jó, akkor érdemes kipróbálni egy másikat is. Jobb félni mint megijedni. Jó egészséget!
2018. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!