Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan görcsöl a hasam,...

Iszonyatosan görcsöl a hasam, máskor nem szokott 2 görcsoldót már vettem be és fekszem van még esetleg valami tanácsotok? Jobban is vérzem mint máskor, mivel nemrég vérszegénységet mutattak ki nálam kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni a gyógyszert vérszegénységre és most még ez is rátesz egy lapáttal. Mivel gyenge is vagyok gyakrabban előfordul a szédülés mostanában nálam de holnap suli és a tesi tanárunk nagyon szigorú ha megszédülök sem ülhetek le pihenni mert rám ordít hogy ne nyafogjak félek hogy el fogok ájulni a vérveszteségtől. Hogyan turbózhatnám fel magam holnapra hogy ne legyek rosszul illetve erős görcsölésnél ti mit csináltok?

2018. máj. 21. 14:22
 1/3 anonim válasza:
0%

-Ülj be egy kád melegvízbe vagy melegvízes palackot tegyél a hasadra

-Kamillatea

-Egyél, igyál rendesen

Egyébként a sportolás is segíthet (persze nem a túl megterhelő mozgás,és ha szédülsz nyugodtan pihenj)

2018. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meleg vizet sürgősen felejtsd el, alhasi vérbőséget okoz, ezzel még inkább ráfejelsz a vérzésre. Görcsoldóbólén az Analgesin Forte - t használom, nekem az jött be. Vagy a Flector port, bár ennek elég pocsék az íze.
2018. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen el kell menned nőgyógyászhoz, nem tudom hány éves vagy, de vannak már nő nőgyógyágyászok is,meg gyerek nőgyógyászok.Az nem normális, ha annyira vérzel hogy már vérszegény vagy, szédülsz,gyenge vagy.

Gyerekorvosodnak mondd el, részletesen mi a bajod, küldjön vizsgálatra.

Az erős görcs miatt is orvoshoz kell menned,nem akarlak ijesztgetni, de a két baj együtt nem jó.

Van anyukád gondolom, vagy valaki felnőtt nő az életedben akinek mondd el, segítsen.

2018. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!