Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Februarban szultem...

SOS! Februarban szultem (azota szoptatok) es azota komoly szekrekedessel kuzdok. Valami otlet?

Figyelt kérdés
SOS! Februarban szultem (azota szoptatok) es azota komoly szekrekedessel kuzdok. Elso szekletemmel iszonyuan megszenvedtem aranyerem lett. Azota csak hashajtokkal tudtam wc-ni, mert 4-5 nap utan sem volt ingerem. Most mar van ingerem, de iszonyuan kemeny es nem birom kinyomni, mert nagyon faj es ha sikerul is akkor mindig verzik. Napi 2-3liter folyadekot iszom. Valtozatosan probalok enni, ahogy tudok a szoptatas miatt. Ami nem hasznalt:buzakorpa natur joghurtba, szilvalekvar, aszaltszilva vizbe aztatva. Van valami otlet?

2018. máj. 23. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

dr. Bánfalvi Péter proktológus honlapján olvasgass ha van egy kis időd a baba mellett. Szuper orvos.Ha tudsz menj el hozzá. A saját személyes tanácsom: Mindig tegyél oda egy kis krémet könnyebben kicsúszik.Létezik egy Posterisan Forte nevű kenőcs-vényköteles-ezt belülre tudod használni.

Próbálhatsz egy keveset mozogni is ez is segíthet. Pl. néhány felülés,törzskörzés,előre-hátra hajogaltás nem túlzásba vinni csak mégis egy kicsit megmozgatja a beleket.Jobbulást Neked!

2018. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hja és elfelejtettem ha elmész az orvoshoz ne félj a vizsgálattól mert nem fáj!! kellemetlen hogy azt a felét kell mutatnia az embernek de ez van :)
2018. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne szedj hashajtot pl.
2018. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted, én is ezzel küzdök már régóta, csak én nem szültem. Vannak időszakok, amikor jobb és könnyebb, de van, amikor visszajön a fájdalom és a vérzés is, szóval borzasztó. Ami nekem segít, hogy naponta eszek többször gyümölcsöt és tejtermékek. Nem mindig jön össze (ilyenkor érzem is, hogy fáj meg vérzik), de ha eszek, akkor egy ideig jó. Amit tudsz enni a szoptatás miatt, próbáld meg. A sok víz, gyümölcs és egy kis mozgás csak meghozza a hatását.
2018. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Tejterméket
2018. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kicsit több rostdús ételeket fogyasztani.
2018. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Proktologusnal voltam ezzel a problemaval 2x is es rendven talalt mindent.De utanna nezek ennek a dokinak.

Tejtermeket is hol kevesebbet hol tobbet eszek egy nap.


Koszonom a valaszokat


Olvastam a paraffinolajrol segit h jobban “csusszon”,vettem is azt mondta a gyogyszeresz ,hogy lehet szoptatas alatt a masik azt mondta, hogy nem ajanlja.Hat koszi akkor most mi az igazsag.

2018. máj. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!