Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ciki hangosan szellenteni...

Nem ciki hangosan szellenteni a mosdóban?

Figyelt kérdés
Mégis csak vannak bent más nők is.
2018. máj. 25. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az, pedig pasi vagyok, viszont sokan szoktak.
2018. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
De ciki. Viszont megsúgok egy titkot. Ha szorosan odatartasz 3-4 kocka wc papírt a segglukadhoz, csendben tudsz fingani. Próbáld ki.
2018. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig cikinek tartottam, de annyiszor tapasztalon, hogy ,mellettem lévő fülkében minden gátlás nélkül mellémrottyantanak, hogy úgy gondolom nem ciki.


Én hogyha mégiscsak kell (mert hát hol máshol intézném el ha nem a mosdóban), akkor megvárom míg kimennek az emberek kézmosás után, hogy legalább ne tudják ki volt aki f*ngott. (pl 2-3 fülkés mosdóban, vagy nem zsúfolt helyen ez egyértelműen számolható).

2018. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hangosan levegőt venni sem szabad? Létfenntartáshoz szükséges dolgokról beszélünk, könyörgöm!


A bélrendszeren keresztül távozik az a levegő FELESLEG, amit lenyeltünk. Inkább kapjunk bélcsavarodást, csak ne könnyebbüljünk meg?!


Ettől még NŐNEK érzem magam...

2018. nov. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!