Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki szembe "pukkantani" (a...

Ciki szembe "pukkantani" (a gyengébbek kedvéért szellenteni) az orvost szülés közben? Nekem a pofám leszakadna!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem az lett volna. Szerencsére nem történt ilyen, 3-szor szültem.
2015. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
93%

Ilyen helyzetben ez mondhatni, természetes. Ha valaki erősen présel, akkor még a kaki is kijöhet, de ez természetes. Ha hasprés történik, minden izmod működik, nem tudod szabályozni, főleg olyan fájdalmak közepette.

Én még nem szültem, de szerintem abban a pillanatban nem azzal fogsz törődni, hogy ciki-e vagy sem a doki arcába szellenteni.

2015. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát de már ne is haragudj és a szemébe nem mernék nézni
2015. ápr. 3. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Még a puki elmegy, de én attól rettegek, hogy bekakálok majd. Jaaj az szörnyű lenne.
2015. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Oké,a pofád leszakadna. És? Ha már megtörtént úgysem tudsz mit csinálni. Gondolom még nem szültél. Szülés közben van ott annyi minden, hogy csak na. De, felesleges ezen agyalni.
2015. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Nemrég szültem.. Én szülés előtt azt gondoltam,hogy "Baromi ciki lenne ha épp akkor pukiznám el magam vagy kakálnék be" Egyébként sem a dokit pukizod hanem a szülésznőt:)


És most így szülés után.... Ugyanígy gondolom:)

Igaz a kitolási szakaszban éppen nem ezen agyaltam,de így utólag visszagondolva,baromi ciki lett volna:D


Hát ha hiszitek ha nem.. Én igenis foglalkoztam azzal,hogy ne érjen baleset "igaz kivédeni ott és akkor nem lehet":)

De ha megtörtént volna,ugyan úgy néztem volna a szülésznő szemébe,doki szemébe..

Látott és hallott ő már cifrább dolgokat is:)

2015. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sokan bekakilnak, ez teljesen normális. Ahhoz képest a szellentés kispiskóta. Ha ezt nem tudod elfogadni, nem kell szülni.
2015. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

A beöntést pont ezért talalták ki, hogy a bekakilás elkerülendő legyen.

Egyébként pedig, hát biztosan nagyon ciki lenne de abban a helyzetben nem tudsz mit tenni, nem tudod vissza tartani.

De ez ezzel jár, a doki és a szülésznő biztos nem fog ki nevetni.

Aki szülni készül az készüljön fel az ilyen kis balesetek előfordulására is.

Én májusban fogok szülni, de azért ha ez történne akkor sem lesz tragédia.

2015. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom, hogy történt-e ilyesmi, mert én nem éreztem mást, csakhogy ketté repedek (pedig nem repedtem, csak hát a gyerek feszített mindent), másrészt meg nem mondta a doki, hogy ilyesmi történt volna. Hallani meg nem hallottam, ahogy nyomtam, sok minden nem jutott át az erőlködés ködén. Mondjuk ha történt is valami, nem szégyellném, nem direkt csinálja ilyenkor az ember, és nem egyszer történik meg a praxisa során. Másrészt meg látott szörnyen kínos helyzetben máskor is, utána együtt nevettünk rajta, hogy mennyire viccesen néztem ki. nőgyógyászati műtétem volt, és a bódító szertől a légzésem majdnem leállt, majd sokkot kaptam egy frankógörcsrohammal. Nah annál kinosabbat, mint minden végtag görcsben áll, kitakartak, hogy EKG meg minden más rám férjen, meg ellenőrizzék, hogy nem vérzek-e túlságosan lent, és mindeközben torz arccal próbálok magyarázni, hogy nincs semmi baj, de be fogok pisilni, végül sikerült is, nah ennél gázabb már tényleg csak az lett volna, hogy oda is kakilok. De őszintén mondom, hogy nem érdekelne az sem. A dokit ott és akkor csak az érdekelte és szülésnél is az érdekli, hogy segítsen. Én az aggódást láttam csak az arcán, nem az undort, hogy odavizeltem. De kínosan éreztem magam utána, és amikor átbeszéltük, hogy mi miért történt, már csak nevettem az egészen. Az orvosoknak ezek a dolgok annyira természetesek, csak nekünk nem, mert minket nem pukiznak arcon hetente, meg nem kakilnak, vizelnek elénk. A dokim tudja, hogy bankban dolgozok értéktárosként. Kérdezte, hogy mit érzek, amikor behoznak pár köteg húszezrest. Mondtam, hogy semmit, megvizsgalom, rendezem a szabályoknak megfelelően, eszembe sem jut, hogy évekig dolgozok annyi pénzért, sőt nem is fogom fel.szinte, hogy az pénz, csak munkaeszköz. Nah mondta, hogy ő is így van a betegekkel. Neki a munkája megvizsgálni, segíteni, és ahogy én kedves vagyok a pénz tulajdonosához, úgy ő is kedves a beteg testrész tulajához. De mondta, hogy most ha rám néz nem az jut eszébe, hogy de gáz volt, hogy így jártam, hanem hogy milyen jó, hogy nem történt nagyobb baj.
2015. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Én konkrétan megkérdeztem a dokit szülés közben, hogy "mi van akkor, ha....?" Az egyébként fiatal és igen jóképű doki annyit mondott: a világon semmi, láttak már olyat.

Ezzel együtt semmi ilyesmi nem történt, ha jól sikerül a beöntés, nem kell ettől tartani.

2015. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!